آموزش نصب کاشی و سرامیک کاری کف با سیمان

یکی از متداولترین نوع تقسیم بندی سرامیک بر اساس پرسلان و غیر پرسلان بودن آن میباشد. چرا که معتقدیم رضایت مشتریان، بر اساس شناخت خواستهای واقعی و اصولی ایشان و اجرای دقیق و بی نقص آن قابل حصول خواهد بود. این کارکردها و ویژگی ها به صورت کد می باشند و بر اساس آن ها می توانید کاشی سرامیک مناسب کار خود را انتخاب نموده و در هزینه ها صرفه جویی نمائید. انواع چسب خمیری کاشی و یا چسب پودری سرامیک وجود دارد که با قدرت چسبندگی بالا، و سهولت در اجرا، فرآیند کاشی کاری را به یک پروسه بدون دردسر و حتی خوشایند تبدیل کرده است. انقباض تر بخ خشک انگوب ها و نیز درجه حرارت پخت انگوب بایستی بین بدنه و لعاب باشد.انگوب زیر کاشی نیز معمولا شامل 70% ترکیب بدنه 30 % کائولین است و بوسیله رولر های خاصی اعمال می شود. لعاب لایه شیشه ای نازکی است که سطوح بدنه سرامیکی را پوشانده و به وسیله ذوب مواد معدنی در سطح بدنه به وجود می آید.لعاب همیشه در دمای کمتری نسبت به بدنه های سرامیکی به حالت خمیری و مذاب در می آید یعنی نطقه خمیری کمتری دارند. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شدهاند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار بزرگ کاشی و سرامیک نصیر شهر ندارد.

اول طرح و نقشه چیدمان را بچینید و سپس شروع به کار کنید. اطلاعات درجشده در مورد بازار بزرگ کاشی و سرامیک نصیر شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان میباشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دستاندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. کاشـی و سرامیک نیلوفر تولیـدکننده انواع کاشی دیواری تا سایز۶۰×۳۳, کاشی کف لعابدار تا سایز ۶۰×۶۰ و سنگ مصنوعی یا سنگ پرسلانی تا سایز ۱۲۰×۶۰ می باشد. ظرفیت اسمی این شرکت تولید سالانه هفت میلیون متر مربع سرامیک کف و کاشی دیوار بوده،که در سال ۱۳۸۸ به ظرفیت اسمی خود دست یافته و از آن تاریخ به بعد با حداکثر توان خود در حال تولید محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای روز دنیا در طرح ها و رنگ هایی متنوع می باشد. کارخانه صنایع کاشی تبریز در سال ۱۳۶۲ تأسیس و در سال ۱۳۷۴ در زمینی به وسعت ۱۵ هکتار و با ۵۰ هزار متر مربع زیر بنا احداث و به بهره برداری رسید. ظرفیت تولید 2 میلیون متر مربع کاشی دوبار پخت، 3.5 میلیون متر مربع کاشی پرسلان لعابدار و 1 میلیون متر مربع کاشی پرسلان پولیش دار، شرکت کاشی پارس را به یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین شرکت های فعال در این زمینه تبدیل می کند.

کاشی کیمیا سرام میبد در سال ۱۳۸۱ در زمینی به مساحت ۴۰۰۰۰۰ متر مربع و با سالن تولیدی به مساحت ۳۵۰۰۰ متر مربع در کیلومتر ۱۴ جاده میبد یزد جنب شهرک صنعتی جهان آباد میبد، تاسیس گردیده است. اما چنانچه در این زمینه بازاریابی مناسبی صورت گیرد و مشکلات نقل و انتقال پول در تجارت خارجی کشور از طریق پیمانهای پولی دوجانبه مرتفع شود، امکان صادرات کاشی ایران به این کشورها نیز به وجود خواهد آمد و شرایط برای اوجگیری مجدد این صنعت فراهم خواهد شد. امروزه این صنعتاز جمله معدود صنایعی در کشور است که از حاشیه سود نسبتاً مناسبی برخوردار است که از جمله دلایل آن بازار مصرف مناسبی است که در داخل کشور و کشورهای همسایه وجود دارد.براساس آمارهای ارائه شده از انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک کشور، در ۵ سال اخیر، صادرات این صنعت بیشتر به کشورهای همسایه عراق، افغانستان و پاکستان انجام شده است و سهم عراق از صادرات کاشی و سرامیک بیش از ۷۵ درصد بوده است. بدلیل کیفیت بالای محصولات و رعایت استانداردهای بین المللی , شرکت کاشی و سرامیک نیلوفر موفق به اخذ آرم استاندارد ایران گردید.در حال حاضر به لحاظ کیفیت بالای محصولات افتخار تولید مشترک با یکی از معتبرترین شرکتهای کاشی سازی دنیا را دارد.

این شرکت طی چند سال اخیر موفق به دریافت نشانهای استاندارد ملی و ایزوISO10004 , ISO10002 ISO10015 , ISO 9001:2000، ISO14001 و OHSAS 18001 شده است. شرکت کاشی کیمیا سرام میبد با اشتغالزایی برای بیش از ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از ۲۰۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده کاشی و سرامیک کشور می باشد. قیمت سرامیکهای معمولی یا غیرپرسلان به طور معمول ارزانتر است و این موضوع موجب شده خیلی از افراد استفاده از آن را نسبت به سرامیکهای پرسلان ترجیح دهند. در این مطلب توضیحات کامل در مورد انواع کاشی و سرامیک، بهمراه لیست قیمت بصورت تفکیک شده از نظر درجه ی کیفی تولیدی و ابعاد داده شده است. بخش دوم لعاب کاشی است که مادهای شیشهای بوده و به صورت پوششی بر روی بخش سفالی کاشی قرار دارد. خریداران میتوانند به صورت اینترنتی و راحت از سایت مجموعه خرید دستگاه سرامیک بر خود را انجام داده و محصول را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت کنند. سرامیک های پرسلان نیز خود دارای زیر مجموعه هایی است که شامل لعاب دار، بدون لعاب ، پولیش داده شده ، دو لایه و بافت دار میباشد. یکی از قدیمی ترین نام های کاشی و سرامیک در ایران، کاشی پارس است.

دیدگاهتان را بنویسید