آموزش نصب کاشی و سرامیک کاری کف با سیمان

گرانیت را می توان یکی از ابزار های مهم و تاثیرگذار در صنعت هنر و معماری ایرانی دانست. قبل از هر چیز تصمیم بگیرید که کاشی و سرامیک را برای کدام قسمت از ساختمان خود می خواهید به کار ببرید و چه اندازه کاشی و سرامیک مورد نیاز شما است و همچنین این نکته را در نظر بگیرید که استحکام کاشی و سرامیک تا چه اندازه برای شما مهم است. جنس های مختلفی از کاشی و سرامیک وجود دارد که هر کدام خصوصیات خاص خود را دارند. شما عزیزان میتوانید برای استعلام قیمت و خرید کاشی و سرامیک با این فروشگاه ها تماس بگیرید. شما برای آگاهی از خدمات و محصولات آنها میتوانید وارد صفحه اختصاصی هر یک از آنها شوید. مقاومت شدید محصولات این شرکت در برابر سایش، سبب شده است تا گزینه ی مناسبی برای پوشش کف معابر پر رفت و آمد مانند فرودگاه، هتل و شرکت های بزرگ باشد. تنوع فراوان، کیفیت بسیار مرغوب، ظرفیت تولید بالا و داشتن استانداردهای معتبر بین المللی، از مهم ترین ویژگی های کاشی و سرامیک پرسپولیس است. تولید کاشی و سرامیک در ایران، به جهت بهره گیری از معادن خوب خاک در کشور، از رونق بسیار خوبی برخوردار است.

همانند پرسلان، مقاومت بالا و میزان جذب آب در آنها پایین است. کاشی های آجری: از کاشی های آجری برای طرح های خاص استفاده می شود و نحوه قرارگیری آنها کنار هم بایستی بسیار دقیق باشد زیرا زیبایی بسیار چشمگیری دارند. امروزه انواع کاشی سرامیک و گرانیک را می توان از بهترین نمونه های موجود در بازار دانست که طرفداران خاص خود را نیز دارند. اما از آنجایی که بسیاری افراد تمایل دارند که خودشان کار نصب کاشی را انجام دهند و از طرفی هم، نصب صحیح کاشی و سرامیک در طول عمر استفاده از این قبیل کفپوشها بسیار موثر است، ما در این محتوا به بررسی اصول و آموزش نصب کاشی و سرامیک پرداختهایم. اما زمانیکه این چسب کاشی هنوز خیس است، پاک کردن آن با اسفنج خیس بسیار راحت می باشد. نگران نباشید معمولا در یک ماه تغییرات آنچنانی نخواهند کرد و میتوانید با خیال راحت خرید کنید. این مصالح سطحی صاف و صیقلی دارند و همین امر سبب میشود تا تمیز کردن آنها راحت باشد.

بازار مرکز فروش کاشی و سرامیک در تهران تعدادی وجود دارد، که در ادامه به آنها می پردازیم. در مراحل آخر فقط کافیست بهوسیله قلم بندکشی کاشی یا کاردک و یا یک تکه چوب، بین کاشی ها و یا سرامیک ها را با مقداری چسب کاشی و سرامیک پر کنید. در مراحل تولید کاشی، وزن پرس کمتر به دلیل ظریف بودن آن بر روی محصول اعمال شده و برای سرامیک به دلیل استحکام بالاتر محصول از پرس سنگینتر استفاده شده و به همین دلیل کاشی بر روی دیوار کار میشود ولی سرامیک در کف نصب میشود. بر اساس کاربرد میتوان از انواع کاشی و سرامیک آشپزخانه، پذیرایی، دستشویی و حمام، تجاری و پارکینگ، نما و راهرو، کاشی و سرامیک مینیاتوری و استخری، کاشی دیوار، کاشی آیه، قرنیز، فتیله (نوار)، سرامیک پرسلان، تابلو سرامیکی، سرامیک کف، سرامیک نما نام برد. در صورتیکه نیاز به طرح توجیهی دارید کارشناسان ما طرح مدنظرتان را بر اساس آخرین ضوابط و بر اساس دادههای روز و مشخصات و مختصات مدنظرتان، تهیه مینمایند. بر اساس سبک و طرح از انواع کاشی سنگ و انتیک، چوب و پارکت، ساده، آجر و سیمان، هندسی، موزاییکی، تزئینی، کاغذ دیواری و طرح فلز. بسیاری از این مراکز علاوه بر کاشی و سرامیک دیگر اجزاء مورد استفاده در ساختمان را هم مورد پوشش قرار میدهند.

7. با چسب آکواریوم درز بین سرامیک و تجهیزات را بپوشانید. باز از اسپیسرهای پلاستیکی به منظور یکدست کردن و اتصال بین کاشی ها استفاده کنید. بعد از اتمام کاشی کاری هر بخش کوچک، از بلوک های چوبی برای یکدست شدن و اطمینان از چشبیده شدن و اتصال درست کاشی ها استفاده کنید. شما با مراجعه به صفحه اختصاصی هر کسب و کار میتوانید اطلاعات لازم در خصوص فعالیت هر یک را بدست آورید. برای این که سرویس بهداشتی از نظر بهداشت و شستشوی آن مشکلی نداشته باشد، معمولاً دیوارها، کف و حتی در برخی مواقع سقف را از سرامیک یا کاشی میپوشانند. معمولاً در منازل به خصوص هنگامی که متراژ بنا کم باشد، سرویس بهداشتی کوچک نیاز به طراحی هوشمندانه دارد تا بزرگتر به نظر برسد. در این صورت از نظر سلامت و زیبایی، نیاز ساکنین را برطرف میکند. استحکام این نوع کاشی چندان مد نظر نیست اما به هر حال نباید از آن چشم پوشی کرد به خصوص برای مناطقی مانند آشپزخانه و سرویس های بهداشتی باید به کیفیت آن توجه نمود. سرامیکها با توجه به مصالحی که برای ساخت آنها استفاده شده است، در دو دستهبندی پرسلان و غیرپرسلان قرار میگیرند که در ادامه ویژگیهای هر کدام از آنها را بررسی میکنیم.

دیدگاهتان را بنویسید