انجمن صنفی تولیدکنندگان کاشی و سرامیک کشور |

اندازه کاشی هم در صورتی که برای کف و دیوار مورد استفاده قرار گیرد، باید در ابعادی کمتر از ۲۰×۲۰ و یا ۱۰×۲۰ تا ۵۰ در ۵۰ سانتی متر تولید شوند. در خرید کاشی و سرامیک برای کف به این نکته توجه کنید که ضخامت مناسبی داشته باشد چون کاشی و سرامیک هایی که در کف قرار می گیرند وزن زیادی را تحمل می کنند و در معرض آسیب بیشتری هستند. چند نکته مهم در زمان خرید میتوان مد نظر قرار داد. پس اگر به دنبال محصولات مختلف و نحوه خرید آنها هستید این مطلب را تا انتها بخوانید. برای کسب اطلاعات و دریافت خدمات مختلف از استادکار میتوانید همین حالا اپلیکیشن استادکار را دانلود کنید. بعد از اینکه مرحله سمباده کشیدن تمام شد با یک اسفنج خیس دیوار را تمیز کنید و سپس به مدت یک ساعت صبر کنید تا خشک شود. سرامیکهای براق زیبایی بیشتری به فضای شما میبخشند، اما لکهها و آلودگیها در این نوع سرامیکها بیشتر به چشم میآید و به همین دلیل لازم است سریعتر اقدام به تمیز کردن آن کنید. تمیز کردن کاشیها به ویژه نوع براق آن کار بسیار راحتی است. برای کاربرد انواع کاشی و سرامیک کف بهتر است در درجه اول به نکات بسیار مهم که قبلتر درباره آن صحبت کردیم توجه کنید.

اگر سطحی که میخواهید کاشی کاری کنید بسیار بزرگ است میتوانید از سمباده برقی کمک بگیرید. برای مثال تعداد بسته هایی که قرار است ارسال شود، ماشینی که قرار است آنها را حمل کند، مسافتی که قرار است طی شود بسیار تاثیر مستقیمی بر روی هزینه حمل دارد. سنگ مرمر در دستهبندی انواع کاشی کف که قابلیت شستشو دارند، قرار دارد. سرامیک در برابر فشار و سرما و گرمای شدید و همچنین رطوبت مقاومت بیشتری نسبت به کاشی دارد. مقاومت بالا و تنوع در طرح و رنگهای انواع سرامیک کف ساختمان موجب شده تا با هر سبک و سلیقهای سازگار باشند. سرامیک با درجه سختی 5: سرامیک با درجه سختی 5 مقاومترین، سنگینترین و گرانترین نوع سرامیک است که میتوان از آن در هر مکانی استفاده کرد. سرامیک با درجه سختی 3: از سرامیکهایی با درجه سختی 3 در داخل خانه و فضاهای کوچک استفاده میشود. در صورت تکمیل بودن مدارک مشخص شده پروانه کسب از سوی اتحادیه کاشی و سرامیک به متقاضی ارائه میشود. چیدمان زیگزاگی روشی خلاقانه برای کنار هم قرار دادن کاشی و سرامیک است که موجب میشود خالی بودن فضای خانه کمتر به چشم بیاید.

از دیگر چیدمان مدل سرامیک کف میتوان به مدل چرخ دندهای اشاره کرد که یک سرامیک کوچک در وسط قرار میگیرد و چهار سرامیک بزرگ از سمت لبه در اطراف این سرامیک کوچک چسبانده میشود. همانطور که میدانید، کاشی و سرامیک کف انواع متفاوتی دارد؛ اما تابهحال به این موضوع فکر کردهاید که کدام مدل از انواع کاشی و سرامیک برای کفپوش خانه شما مناسبتر است؟ از این جهت بهتر است مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک، مدل های صیقلی باشد. برای شستن کاشی­ ها بهتر است از شوینده­ های استاندارد یا شوینده های مخصوص کاشی و سرامیک استفاده کنید. برای استفاده از خدمات منحصر به فرد پین ورک در زمینه کاشی کاری و سرامیک کاری کافیست همین الان درخواست خود را ثبت کنید. برای راهاندازی کاشی و سرامیک فروشی در ابتدا میبایست شرایط لازم جهت اخذ پروانه کسب را داشت سپس برای دریافت آن اقدام کرد. صنف کاشی و سرامیک هم مانند هر صنف دیگر به یک نرم افزار حسابداری خوب، دقیق، با کاربری آسان نیاز خواهد داشت که پیشنهاد ما به شما نرم افزار حسابداری کاشی و سرامیک محک است که در عین سادگی، توانمندی های قابل قبولی دارد که نیازهای صاحبان مشاغل را مرتفع خواهد کرد.

عکس نمای رومی با طرحهای مختلف را به شما پیشنهاد میکنیم. بنابراین داشتن روح هنر و خلاقیت میتواند به شما کمک کند تا بتوانید حتی با سادهترین کاشی و سرامیک نیز زیبایی خاصی را در محیط خود به وجود آورید. همچنین در صورتی که تجربه یا دیدگاهی خاص در این خصوص دارید، آن را در قسمت ارسال نظر با ما و دیگر مخاطبان ستاره در میان بگذارید. میزان تولید کاشی و سرامیک در کشور در حدود ۷۰۰ میلیون مترمربع در سال است که از این نظر در جهان در جایگاه چهارم قرار دارد. پین ورک برای مشتریان خود راههای متعددی جهت ثبت سفارش قرار داده است. سرامیک بافتدار: این نوع سرامیک کف دارای طرحهایی شبیه به سنگ طبیعی است. سرامیک کاری کف یکی از مشاغل حساس و بسیار مهم در امر ساختمان سازی است که زحمت زیادی را هم برای نصاب کاشی و سرامیک و هم برای فردی که مصالح نصب سرامیک را تهیه کرده است دارد.

دیدگاهتان را بنویسید