انواع کاشی و سرامیک کدام است؟

سرامیکهای لعابدار از انواع قدیمی محصولات سرامیکی است و معمولا با قیمتهای پایین تری در بازار به فروش میرسد. کاشی سرامیکی از نظر قیمتی با کاشی سیمانی تفاوتی ندارد ولی در انواع رنگ ها و طرح ها در بازار موجود است و شما می توانید آشپزخانه خود را با استفاده از این سرامیک ها زیباتر کنید . در این بخش به گامهای اساسی در اجرای نصب کاشی روی دیوار اشاره خواهیم داشت. به نمونههای از سبکهای چیدمان کاشی و سرامیک در کف به شرح ذیل در این بخش اشاره خواهیم داشت. این سرامیکها بیشتر برای کف منازل مسکونی قابل استفاده و نسبت به دو نمونه بعدی کم هزینهتر میباشد. 4. آماده کردن ملات، مرحله بعدی سرامیک کاری کف با سیمان است، که باید سیمان و آب را با نسبت 6 به یک مخلوط کنید تا موادی با بافت سفت بدست آید. پیشنهاد ما به شما این است که در هنگام خرید کاشی حداقل پنج درصد بیش تر از نیاز واقعی نسبت به خرید کاشی اقدام نمایید، چرا که در طول فرایند نصب امکان شکستگی کاشی ها وجود دارد و به همین خاطر بهتر است برای جلوگیری از تاخیر در روند کار، کاشی بیش تری در اختیار داشته باشید.

چیدمان آسیاب بادی: در این چیدمان چهار کاشی مستطیل شکل دور تا دور یک کاشی مربع با اندازه ضلع نصف طول مستطیلها قرار میگیرند. برای پاسخگویی به این تقاضا تولید کنندگان باید سرامیکهای کف با رویه شفاف و براق را در سبد محصولات خود داشته باشد. چیدمان قطری خال دار: در این الگو سرامیکهای بزرگ با سرامیکهای کوچک تر برجسته در فواصل منظم قطع شده اند. اما همانطور که ذکر شده تمامی سرامیکهای پرسلانی در ابتدا داری بافت زبر و غیر شفاف هستند. تمامی اینها اینرسی گرمایی کوره را به حد اقل رسانده و موجب کاهش تغیرات منحنی پخت میشود و سرعت گرم شدن و سرد شدن کوره را تسهیل مینماید. خانه شما تنها وقتی زیبا می شود که تناسب در تمامی قسمت های آن رعایت شده باشد . زیرا بیشترین قسمتی که در آشپزخانه مورد توجه است این قسمت است و میتوانید با رنگ کردن کاشی ها و یا تعویض کاشی ها در این قسمت ، جلوه جدیدی به فضای آشپزخانه بدهید . ولی با توجه به اینکه آشپزخانه فضایی است که مدام با مواد غذایی و وسایل مختلف سر و کار دارد و باید در تمیز کردن آن دقت عمل داشته باشید ، بهترین گزینه برای شما سرامیک کف آشپزخانه است .

قبل از پرداختن به انواع پولیش کاشی و سرامیک، تصویر زیر با دقت نگاه کنید. در هنگام تراز کاری و بندکشی دقت کنید تا کاشیها هم تراز شوند. در “خدمت از ما” به بهترین متخصصین کاشی کاری و نصب کاشی در شهر خود دسترسی دارید. معمولا برای این چیدمان از دو نوع کاشی با تضاد رنگ بالا استفاده میشود. براساس این گزارش، سومین شوروم از مجموعه شوروم های شرکت لئون در بهمن ماه سال 1398 افتتاح شد و حال با گذشت فقط کمتر از یک سال افتتاح چهارمین شوروم، موفقیت و رکورد تازه ای در صنعت کاشی و سرامیک ثبت شده است. در بین کانی های موجود در طبیعت رس ها بسیار ریز دانه ترند و گاهاً میلیون ها برابر کوچک ترند و از طرفی به واسطه شکل لایه ای موجب ایجاد یک دوغاب هموژن می گردند که زمان ته نشینی آن بسیار طولانی است در حالی که مواد دیگر چنین خاصیتی را ندارند. برای فضای لوکس و کلاسیک گزینه بسیار مناسبی است و در نهایت یک فضای زیبا و چشم نوازی را در آشپزخانه شما ایجاد می کند .

طرح های ترکیبی از سرامیک های گلدار و ساده در کنار هم و یا طرح های شطرنجی سفید با رنگ های مختلف دیگر می تواند فضای آشپزخانه شما را به جای زیباتری تبدیل کند و استفاده از ترکیب رنگ سفید و مشکی با شکل های مختلف هندسی فضای آشپزخانه شما را تبدیل به یک آشپزخانه مدرن و زیبا خواهد کرد . 5. از پونزهای نگه دارنده برای تثبیت جای کاشی استفاده کنید. برخی از کاشیها هم نمونه کف دارند و هم نمونه دیواری که برای استفاده هماهنگ در فضاها طراحی شده اند و به لحاظ طراحی کاملا شبیه هم میباشند اما به لحاظ کاربردی و کیفیت تفاوتهایی با یکدیگر دارند. بدنه پرسلانی، مقاومت در برابر سایش، یخ زدگی، اسیدها و شوکهای حرارتی برخی از مهمترین مزایای این محصولات می باشند. درحال حاضر حجم زیادی از این تولیدات به اروپا، آفریقا، کشورهای CIS، کشورهای عربی، نیوزلند، استرالیا و کشورهای آمریکای جنوبی صادرمی شوند. چون در حال حاضر محصولات مختلفی در این حوزه عرضه شده که از کیفیت گوناگونی برخوردارند. چیدمان حصیری: مدل چیدمان حصیری برای راهروهای داخلی و خارجی بسیار مناسب است زیرا حالت V ایجاد شده در این چیدمان به نوعی نشان دهنده مسیر راهرو خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید