بزرگترین مرکز فروش کاشی و سرامیک در تهران مرکز خرید و فروش انواع سرامیک

تفاوت دیگر کاشی با سرامیک در میزان مقاومت آن هاست، کاشی به دلیل ظرافت و وزن سبک برای پوشش دیوار و سرامیک به دلیل وزن سنگین تر و مقاومت بالاتر به عنوان کفپوش مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع اصلیترین تفاوت کاشی و سرامیک در میزان استحکام و مقاومت آنهاست. وقتی صحبت از کاشی و سرامیک می شود اکثر ما تمایل داریم تفاوت این دو مصالح کاربردی را بدانیم. استفاده از کاشی های طرح چوب، جایگزین مناسبی برای چوب طبیعی می باشد. کاشی پشم چوب از ترکیب پشم چوب، سیمان، فیبر و آب بوده و قابل بازگشت پذیری به محیط زیست می باشد. معمولا از انواع کاشی و سرامیک برای فضای داخلی ساختمان مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، پارکینگ، کف ساختمان و… در سراسر کشور مراکز متعددی برای خرید و فروش کاشی وجود دارند که هر کدام در زمینه فروش کاشی های داخلی و خارجی مشغول به فعالیت هستند. کاشی هایی که میزان جذب آب آن ها از 0/6 کمتر است، کاشی سرامیک نامیده می شوند.

امیدواریم این نوشته از ساختمانچی توانسته باشد اطلاعات مفید و ارزشمندی را در خصوص انواع کاشی ها و ویژگی های آن ها در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در خرید کاشی و سرامیک طرحی را انتخاب کنید که علاوه بر این که زیبایی آن مطابق با سلیقه شما است قیمت آن هم برای شما به صرفه باشد چون گاهی دو نوع کاشی از نظر کیفیت دارای استانداردهای یکسانی هستند ولی به علت فرآیند طراحی دارای قیمت های بسیار متفاوتی هستند بدین ترتیب اگر کیفیت برای شما مهم است آنرا در اولویت قرار دهید. پیشنهاد ما به شما این است که در هنگام خرید کاشی حداقل پنج درصد بیش تر از نیاز واقعی نسبت به خرید کاشی اقدام نمایید، چرا که در طول فرایند نصب امکان شکستگی کاشی ها وجود دارد و به همین خاطر بهتر است برای جلوگیری از تاخیر در روند کار، کاشی بیش تری در اختیار داشته باشید. به این خاطر افراد تمایل دارند از آن ها به جای کفپوش چوبی استفاده کنند.

اگر تمایل دارید در تمامی فضای حمام از این کاشی ها استفاده نمایید، بهتر است از رنگ روشن این کاشی ها استفاده نمایید. برخی افراد تمایل به استفاده از چوب در حمام دارند اما همانطور که می دانید، چوب و آب رابطه خوبی با یکدیگر ندارند. به عنوان مثال برای آپارتمان های کوچک نباید از کاشی و سرامیک با ابعاد بزرگ استفاده کرد زیرا چیدمان آن سخت شده و از زیبایی آن کاسته می شود.. چیدمان زیگزاگی روشی خلاقانه برای کنار هم قرار دادن کاشی و سرامیک است که موجب میشود خالی بودن فضای خانه کمتر به چشم بیاید. راه اندازی فروشگاه کاشی و سرامیک ( کاشی فروشی ) جزو مشاغلی است که در کنار سود بالا، مجوزهای زیادی هم برای راه اندازی نیاز ندارد. اگر میزان COF بیشتر باشد احتمال سر خوردن روی کاشی کمتر است. هر ساختمانی در هر کجای ایران یا دنیا که باشد، آینه ای از فرهنگ و ذائقه مردم آنجاست و ما خرسندیم که سهم بوم سرامیک از این فرهنگ و ذائقه بسیار بیشتر از آنچه بوده که تصور می کردیم.

کاشی ها قابل شستشو هستند، بنابراین از نظر بهداشتی کاملاً ایده آل می باشند. به تازگی پژوهشگران موفق شدهاند با استفاده از نانو ذرات نقره نوعی از کاشی و سرامیک آنتی باکتریال تولید کنند که برای استفاده در مکانهای بهداشتی ساختمان بسیار مناسب است و از رشد باکتری و قارچها جلوگیری میکند. در مشهد نیز فروشگاه های مختلفی درسطح شهر پراکنده هستند و در زمینه فروش و نصب کفپوش و دیوارپوش از جنس کاشی فعالیت دارند. باتوجه به اهمیت فروش اینترنتی کاشی و سرامیک در ارزش و کاربری نهایی کالا، کاشی سرامیک ضمانت کیفیت و قیمت مناسب محصولات خود را به عهده گرفته است. برای دیدن قیمت سرامیک طرح پارکت کلیک کنید. اگر می خواهید برای منزل مسکونی خود کاشی خریداری کنید PEI آن ها باید III و IV باشد. به گزارش ایسنا بنابر اعلام خاجی کالا، برای خرید کاشی و سرامیک باید ویژگی های خانه را نیز در نظر گرفت، به عنوان مثال اینکه کاشی و سرامیک را برای کدام قسمت از منزل یا ساختمان مورد نظر می خواهیم در انتخاب جنس کاشی و سرامیک تأثیر می گذارد و جنس برخی کاشی و سرامیک ها به نحوی است که برای استفاده در نقاط خاصی از ساختمان مناسب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید