بهترین برندهای لباس زیر مردانه ایرانی را بشناسید – منومد

در نگاه اول خرید لباس زیر مردانه کار بسیار سادهای به نظر میرسد. ماییلدا در حال حاضر با نظر مثبت بیش از 50 هزار مشتری و فروش بیش از نیم میلیون کالا در دیجی کالا در حال گسترش شبکه های ارایه ی کالای خود میباشد. در حال حاضر لباسهای زیر مردانه در صدها طرح مختلف وجود دارد که هرکدام از آنها دارای طرح مخصوص به خود، پارچه و کیفیت منحصر به فرد خود هستند. ممکن است که فکر کنید فقط لباس های زیر بانوان دارای رنگ های متنوع است اما بهتر نگاهی به تنوع رنگی فراوان لباس های زیر مخصوص آقایان بیاندازید تا نظرتان عوض شود. نواربهداشتی مردان که طرفداران بسیاری را در چند سال اخیر به خود جذب کرده است؛ نوعی پد یکبار مصرف کوچک می باشد. برای ساخت نواربهداشتی معمولاً از مواد مصنوعی استفاده می کنند که باعث جذب رطوبت میشود؛ در اثر همین ویژگی، انواع باکتری در بدن شما بوجود می آید.

چنانچه ازجمله آقایانی هستید که در فعالیتهای روزمره خود مجبور به پوشیدن کتوشلوار هستید، باید زیرپوش مردانه خود را بر اساس راحتی و جذبکننده عرق انتخاب کنید. بنابراین قطعاً بهترین گزینه برای پوشیدن روزمره نیست. بهترین و پرکاربرد ترین نوع لباس زیر مردانه اسلیپ می باشد، این شورت باعث می شود که پاها حرکت آزادانه ای داشته باشد و سایز کمر و دور پا و فاق آن بسته به نوع پارچه و سن افراد قابل افزایش است بنابراین انتخاب مناسبی برای افراد ورزشکار و کساتنی که ران بزرگی دارند می باشد. یکی از انواع نواربهداشتی ها به نام نوار بهداشتی تامپون میباشد که در داخل واژن قرار می گیرد برخلاف نوار بهداشتی معمولی که موقعیت قرارگیری آن در بیرون از بدن روی لباس زیر می باشد. یکی از مزایای رویه بیرونی نواربهداشتی مردانه، قابلیت ضد آب بودنش میباشد. معمولاً برای ساخت الیاف نواربهداشتی مردانه، از ترکیب پودر پلمیر فوق جاذب و فیبر خمیر چوب نرم به فرم ژله ای استفاده می کنند که قابلیت نگهداری ادرار در پد را دارد. یکی از معایب پدهای بهداشتی اینست که بازیافت نمیشوند؛ به همین دلیل آسیبهایی به محیط زیست وارد میکنند. درصورت استفاده از یک پد بهداشتی بمدت چندین ساعت ، امکان دارد که مواد سمی موجود در آن به جریان خونتان وارد شود و موجب بروز سرطان شود.

نوار بهداشتی را به راحتی می توان استفاده کرد؛ چون همیشه دردسترس است و مانع از ابتلا به عفونت میشود به این خاطر که بیرون از واژن قرار می گیرد. در این مقاله سعی داریم با برشمردن نکاتی، راهنمای کاملی در مورد این موضوع ارائه دهیم که بر اساس نوع پوشش انتخابی افراد چه لباس زیری میتواند، بیشتر میزان راحتی را برای آنها به همراه داشته باشد. امکان رشد بافت های غیرطبیعی به خاطر دیوکسین موجود در پدها در ناحیه تناسلی وجود دارد که چنین امری منجر به عفونت میشود. فروشگاه اینترنتی لناسنتر افتخار دارد پس از سالها تجربه و تلاش در عرصه تولید و پخش لباس زیر و تاسیس مکانی به مساحت 1700 متر مربع در سال 1390 به یک برند معتبر در این زمینه شود. محصولات این برند سبد خرید کل خانواده را پُر میکند. یکی از محبوبترین برندهای خارجی در این زمینه برند کلوین کلاین یا سی کی CK است که تولید کننده زیباترین و شیکترین انواع لباس زیر مردانه است.

آنها نشان میدهند که قصدشان از تجارت، راهاندازی بازی برد-بردی است که همه را منتفع میکند. اگر هر به ۴ساعت نسبت به تعویض آن اقدام نکنید؛ میکروارگانیسمتان عفونت میکند. در دورانی که پریود هستید؛ سعی کنید که هر روز حمام کنید. استفاده از نواربهداشتی باعث میشود که تمیزی مناسبی داشته باشید. این لباس تنها لباسی است که در طول کل شبانه روز به صورت مداوم از آن استفاده میشود، بنابراین باید برای تمیزی آن اهمیت زیادی قائل شوید. طرز استفاده از نوار بهداشتی به اینصورتست که باید نوار موجود در زیر نوار بهداشتی را بردارید که درواقع همان پوشش چسب نوار می باشد. اگر خون بر روی نوار بهداشتی شما جمع شود؛ بوی بدی را بوجود می آورد بنابراین باید نوار بهداشتی خود را در زمان مقرر تعویض کنید تا میکروارگانیسم ها و باکتری های موجود در مهبل، حرارت و رطوبت را در نوار بهداشتی پخش نکنند. سعی کنید لباس زیر خود را روزانه تعویض کنید و با آب خنک بشویید و جلوی آفتاب خشک کنید که ویروسها روی آن رشد نکنند. این نوع نواربهداشتی برای مردانی مناسب است که دارای مشکلاتی همچون بی اختیاری ادرار، نشت ادرار و ترشحات می باشند؛ به همین خاطر می توانند از این نوع نواربهداشتی استفاده کنند تا لباس زیرشان کثیف نشود.

دیدگاهتان را بنویسید