به علت وجود بنیانهای مولکولی Sio2

علاوه بر موارد یاد شده هنگام انتخاب کاشی و سرامیک باید به مسائلی همچون میزان خمش ، مقاومت در برابر انقباض و انبساط ، شوک حرارتی ، مقاومت در برابر مواد شوینده و شیمیایی ، ضد خش و ساییدگی توجه فرمایید. موارد یاد شده در پروسه ی تولید سرامیک های پرسلان سبب مقاومت بالای این محصول در برابر ضربه ، خش و ساییدگی ، مواد شیمیایی ، طول عمر بالا ی آن میگردد. لطفاً برای تماس با مالک یا دستاندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. بعلت نبود استراتژی مناسب و برنامه ریزی نادرست در این صنعت، اکثر سرمایه گذاری ها تنها روی بخشی از این صنعت وسیع و پر دامنه صورت گرفته است که این بخش تنها شامل خرید ماشین آلات و تجهیزات تولید کاشی و سرامیک بوده است. از دیگر درجه بندی های سرامیک ، میزان ضربه پذیر بودن آن است که درست برعکس میزان نفوذ رطوبت بوده، چراکه درجه ی 1 آن شامل پایین ترین حد مقاومت و درجه ی 5 به معنی بالاترین حد مقاومت اطلاق میگردد. بر اساس درجه بندی کیفی سرامیک باید جنس مورد نظر را انتخاب و اجرا نمود.یکی از این درجه بندی ها ی کاشی و سرامیک به میزان نفوذ آب و رطوبت مربوط میشود ، که از درجه ی 1 غیر قابل نفوذ (میزان نفوذ به کمتر از 0.5 درصد) تا درجه ی 4 غیر شیشه ای (بیش از 7 درصد ) تقسیم بندی میشود.

یکی از متداولترین نوع تقسیم بندی سرامیک بر اساس پرسلان و غیر پرسلان بودن آن میباشد. کاشی و سرامیک در طول زمان تغییرات بسیاری را متحمل شده است، که این تغییرات سبب شده تا در بازار صنعت ساختمان انواع متفاوتی از سرامیک و کاشی بر اساس شکل ظاهری و درجه ی کیفی وجود داشته باشد. در دو طرف خیابان تعداد زیادی مغازه و فروشگاه کاشی و سرامیک وجود دارد، که یک زیبایی خاصی به آن مکان داده است. در بین این تعداد چیزی حدود ۶۰ درصد از آنها واقع در استانهای صنعتی مانند قزوین و یزد هستند. از کارخانه تولید کاشی که در این استان بزرگ واقع شدند، میتوان به پارس و الوند اشاره نمود. کاشی های چینی بدون لعاب به علت تراکم و ترکیبی که دارند، مثل کاشی سرامیکی لعاب دار از خود دوام بالایی را نشان می دهند. سرامیک های پرسلان نیز خود دارای زیر مجموعه هایی است که شامل لعاب دار، بدون لعاب ، پولیش داده شده ، دو لایه و بافت دار میباشد. مواد تشکیل دهنده لعاب ها اغلب شامل فلدسپاتها، کائولینیت، کوارتز و افزودن اکسید آهن و گچ می باشد. تشکیل میشود ، که میزان درصد هر یک از عناصر نام برده ،و همچنین میزان حرارت کوره هایی که کاشی و سرامیک در آن پخت میشود در درجه ی کیفی این متریال تاثیرگذار خواهد بود.

فراموش نکنید که ایجاد ضربه روی سرامیک غیر پرسلان موجب ترک خوردن و شکستن آن میشود و از همین رو نصب آن باید به دست فردی باتجربه انجام شود. این فشردگی سبب میشود که سطح روی لعاب بسیار جلای بالا و سطح کاملا یکدست باشد. همانطور که در بالا اشاره شد برای خرید کاشی و سرامیک می توانید به بازارهای بورس کاشی در تهران مراجعه نمایید. شما اگر قصد خرید سرامیک کف با قیمت ارزان را دارید می توانید به مراکز پخش کاشی و سرامیک در تهران مراجعه نمایید و انواع سرامیک های ارزان قیمت را از آنجا تهیه و خریداری نمایید. کاشی ها بسته به کیفیتشان قیمت های مختلفی دارند. کاشی و سرامیک جزء مصالح ساختمانی بسیار پرکاربرد در ساختمان به شمار می رود، و انواع مختلفی دارند. این نوع کاشی های سه بعدی نسبت به دو نوع قبل بسیار زیباتر بوده و خطای دید آن بسیار زیاد می باشد. این نوع دستگاهها باید دارای دسته ارگونومیک باشند. در خرید کاشی و سرامیک طرحی را انتخاب کنید که علاوه بر این که زیبایی آن مطابق با سلیقه شما است قیمت آن هم برای شما به صرفه باشد چون گاهی دو نوع کاشی از نظر کیفیت دارای استانداردهای یکسانی هستند ولی به علت فرآیند طراحی دارای قیمت های بسیار متفاوتی هستند بدین ترتیب اگر کیفیت برای شما مهم است آنرا در اولویت قرار دهید.

شما می توانید برای دریافت محصولات ارزان و با کیفیت به این مجموعه سر زده و کاشی و سرامیک مورد نظر خود را دریافت نمایید. شما می توانید برای خرید انواع کاشی در شیراز از لیستی که در ابتدای این مقاله توسط وبسایت کارشد جمع آوری شده است استفاده نمایید. مانند خیابان بنی هاشم که بسیاری از دفاتر مرکزی کارخانجات در این خیابان معروف قرار دارند. هم اکنون بسیاری از واحدهای تولیدی به صورت کلی هم با فروشنده و هم با همکاران ما فعالیت دارند. کاشی و سرامیک تبریز در حال حاضر محصولات خود را به کشورهایی مانند آلمان، اتریش، گرجستان، ترکمنستان، ازبکستان و بسیاری از کشورهای همسایه صادر می کند. درصدی از تولیدات صنعت کاشی و سرامیک کشور صادر میشود. این شرایط از طرف اتحادیه و انجمن صنفی کاشی و سرامیک مشخص میشود. ماله را با زاویه ۴۵ درجه در دست خود نگه دارید و ماله کشی را در یک راستای مشخص انجام دهید. ظرفیت اسمی این شرکت تولید سالانه هفت میلیون متر مربع سرامیک کف و کاشی دیوار بوده،که در سال ۱۳۸۸ به ظرفیت اسمی خود دست یافته و از آن تاریخ به بعد با حداکثر توان خود در حال تولید محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای روز دنیا در طرح ها و رنگ هایی متنوع می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید