جدیدترین خبرهای «صنعت کاشی و سرامیک

مواردی که اعلام شد نمونه ای از موضوعاتی است که در تعیین دستمزد و درآمد یک نصاب کاشی و سرامیک موثر خواهد بود. بعد از تعیین و تنظیم عوامل موثر در تولید لعاب از جمله دانسیته، رسیت، رئوپوکسی، دیلاتنسی و … برای تولید لعاب تبخیری، لعاب در کوره تبخیر می شود و بعد از رسیدن به حالت اشباع بر روی سطح رسوب می کند. همچنین بهترین زمان برای نصب کاشی و سرامیک ساختمان، بعد از اتمام کار بنایی ساختمان است. ما در اینجا سعی کرده ایم اطلاعات بهترین فروشگاه های پخش کاشی و سرامیک استان البرز را برای شما گردآوری کنیم. این کاشی باید برای کف و دیوار مناسب باشد و با فضاهای مرطوب نیز سازگار باشد. برخی از کاشیها حالتی مات دارند و ممکن است زیبایی خاصی داشته باشند؛ ولی برای فضاهای کوچک مناسب نیست. روش ساخت و تهیه کلیه وسایل سرامیکی تقریبا یکی است و بسته به کاربرد، تفاوت های جزئی در روش تولید دارد. ۶. کاشی های کوچک تر برای سقف شیب دار در حمام ساخت سقف شیب دار در حمام های بخار از ضروریات است. به طور کلی در حال حاضر دو روش برای ساخت محصولات کاشی و سرامیک در دنیا مطرح است که تفاوت آنها در روش خشک کردن و پخت کاشی می باشد.

بدنه مونوپروزای سفید: رنگ این نوع بدنه سفید تا زرد است و مواد تشکیل دهنده آن چند نوع خاک رس سفید پخت می باشد. البته در صورتی که فردی پرکار هستید، رنگهای گرم به خصوص قرمز، باعث میشود تا از ابتدای صبح که وارد سرویس بهداشتی میشوید، انرژی بیشتری بگیرید. این روزها، طرحهای سه بعدی نیز وجود دارند که بسیار زیبا هستند و میتوانید طرحهایی از طبیعت را برای سرویس بهداشتی انتخاب کنید. بهترین رنگ کاشی برای سرویس بهداشتی، رنگهایی با تن سرد است. ما در ادامه این بخش نکات بیشتری را به عنوان راهنمای خرید کاشی و سرامیک با شما در میان خواهیم گذاشت تا بتوانید بهترین کاشی و سرامیک را انتخاب نمایید. برای درک بهتر تفاوت ها و برتری های کاشی سرامیک و گرانیت می توان به بررسی خصوصیات و کاربرد های هر کدام به صورت جداگانه پرداخت. برای سرویس بهداشتی های کوچک علاوه بر کاشی و سرامیک صیقلی، استفاده از روشویی کابینتی و فلاش تانک توکار توصیه میشود.

کاشی های لعاب کاری شده دارای مقاومت بیشتر در برابر آب می باشند و به راحتی تمیز خواهند شد. سنگ های گرنیتی دارای 20 درصد کوارتز و یا حتی بیشتر از این مقدار نیز می باشند. نوع بدون لعاب دارای خلل و فرج هایی در سطح خود است که جلوه ای طبیعی تری دارد اما مقاومت آن ها در برابر آب و لک کمتر از نوع لعاب دار آن است. کاشی کاری پذیرایی باید با کیفیت و دقت بالایی انجام شود زیرا اولین جایی است که پس از ورود به منزل در دید افراد قرار میگیرد. بسیار مورد توجه افراد هستند. در این صورت میتوان از کاشی و سرامیکهایی که شاید از مقاومت کمتری هم برخوردار باشند، استفاده نمود، ولی در آپارتمانهای کوچکی که تنها یک حمام برای استفاده همه افراد در نظر گرفته شده، باید حتما از کاشی و سرامیکی استفاده نمود که از استحکام و مقاومت بالایی در برابر فشار، گرما، سرما، نم و رطوبت و همچنین شست و شو و استفاده از مواد شوینده برخوردار باشند.

در این نوع از کاشی های سرامیکی لایه ای از جنس فوتوکالیست وجود خواهد داشت که باعث بالا رفتن قدرت آن ها در برابر لک و انواع قارچ و باکتری خواهد شد. خاک رس به خاکی گفته می شود که بخش عمده آن کانی های رسی می باشند . این مذاب ایجاد شده از کوره وارد حوضچه آب می گردد و دمای آن کاهش می یابد. این مواد در دمای بالای 1200 درجه سانتیگراد و فشار پرسی پخته میشوند. لعاب ها اصولا مواد معدنی و سیلیسی هستند که یک لایه شیشه ای مانند در سطح خارجی سرامیک تشکیل می دهند. کاشیهای پرسلانی خود به دو دسته پولیش خورده و بدون پولیش تقسیم میشوند و کاربرد اصلی آنها در فضاهای خارجی نظیر کف حیاط، پارکینگ و نمای ساختمان میباشد، چرا که به دلیل ویژگیهای فنی خاص در فضاهایی که در معرض تردد زیاد یا آب و هوای متغیر (سرد و یخبندان) میباشند، کاملا مقاوم است و همین طور جذب آب آن هم کمتر از سایر پوششها میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید