جدیدترین خبرهای «صنعت کاشی و سرامیک

این شرکت ازسال 1374 تا کنون، در مساحتی بالغ بر 15 هکتار و با داشتن 700 پرسنل تولیدی فعال، یکی از فعال ترین شرکت های این زمینه است. در این نوع صنعت تعداد کارمندان بین 50 تا 1000 کارمند است. صنعت فولاد بر اساس تصفیه آهن با استفاده از فرآیندهای ذوب یا کاهش است. استخراج سنگ آهن برای تصفیه بعدی آن بر عهده صنعت آهن و فولاد است. تفاوت اصلی در این واقعیت نهفته است که چینی نسبت به سرامیک نسبت به تصفیه آب بسیار نفوذناپذیرتر است. به دنبال یک کاشی کار کاربلد میگردید؟ در صنایع کوچک به دلیل پیچیدگی عملکردهای کارمندان ، تقسیم کار بیشتری وجود دارد. از جمله با مس و آلومینیوم کار می کند. این طبقه بندی با این واقعیت مشخص می شود که تعداد کارمندان از 50 نفر تجاوز نمی کند. در این صنایع تعداد کارمندان از 1000 نفر بیشتر است. در این استان کارخانه تولید کاشی و سرامیک به تعداد کمتری وجود دارد. نوع دیگری از کاشی در بازار موجود است که به کاشی سرامیکی معروف است و برای پوشاندن کف بسیار مناسب میباشد در ساختار این کاشی ناخالصی کمتری وجود دارد و دوام و مقاومت آن در برابر عوامل بیرونی بالاتر است.

نکته ی دیگری هم که بسیار مهم است و خریدار به آن می بایستی دقت داشته باشد، اینست که ابعاد کاشی و سرامیک که قصد خرید دارید باید با متراژ تناسب داشته باشد. مورد دیگری که هنگام خرید کاشی و سرامیک باید در نظر داشته باشید درجه کیفی و کیفیت کاشی و سرامیک است. این صنعت هنگام کنترل و هماهنگی تولید باید از سطح پیچیدگی برخوردار باشد. صنعت کاشی و سرامیک به جهات مختلف و کاربردی که دارد با بسیاری دیگر از صنایع به ویژه صنعت ساختمان، پزشکی و نظامی ارتباط دارد. به عبارت دیگر ، زمانی می توان یک صنعت را بالغ دانست که سرعت رشد آن شروع به کند شدن کند و سطح رشد آن کم یا حتی صفر باشد. تفاوت نسبت کاشیهای گرانیتی با کاشیهای دیگر بدون لعاب بودن این کاشیهاست که همین موضوع باعث شده که تمیز کردن این کاشیها نسبت به کاشیهای لعاب دار کمی مشکلتر باشد و حتماً باید از محلولهای شوینده در بر طرف کردن بعضی از لکهها استفاده نمود.

بر حسب مترمربع و گاها به صورت عددی قیمتگذاری میشود. کاشی لعابی نوعی سرامیک نازک با روکش لعاب شیشهای است که در رنگهای متنوع بهصورت ساده و گلدار تولید میشود. سرامیک ها مقاومت و دوام بالایی دارند که در بسیاری از فضاهای داخلی به عنوان کفپوش استفاده میشود. صنایع پیشرو صنایعی هستند که در گسترش و رشد کامل تولید خود هستند و معمولاً صنایعی هستند که از پیشرفته ترین فن آوری ها استفاده می کنند. صنایع بالغ معمولاً صنایعی هستند که به بخشهای سنگین مانند متالورژی ، کارخانه های کشتی سازی و غیره تعلق دارند. رییس بنیاد مستضعفان دربازدید از دوکارخانه کاشی سازی وابسته به این نهاد، با اشاره به سهم پنج درصدی این شرکتها در تامین نیاز کشور گفت:پیش بینی شده مانند سیمان رایگان برای ساخت مسکن محرومان، کاشی و سرامیک نیز اختصاص یابد. این بخشی است که به کشف ، ساخت ، تهیه و تجاری سازی محصولات شیمیایی برای اهداف پزشکی ، چه برای درمان و یا پیشگیری از بیماری ها اختصاص یافته است. طرح چوب یکی از این مدل ها می باشد. این بازار محصولات کارخانجات مختلف را در قالب یک فروشگاه گرد هم آورده و تنوع بالای آن ها را به نمایش گذاشته است. در اصل یک نهاد مستقل است که فروش سالانه آن از حد معینی فراتر نمی رود.

اگرچه این بدان معنا نیست که از منابع مکانیزه استفاده نمی کند. مزیت این صنعت این است که می تواند محصولات فردی تولید کند ، کاری که شرکت های بزرگ نمی توانند انجام دهند. که به این معنی است که آنها در بسیاری از کشورها از طریق شرکت های تابعه حضور دارند. این رکود اغلب مربوط به افزایش رقابت و استفاده از فناوری منسوخ یا نادرست است. یک نمونه عالی از این نوع صنایع ، شرکت های فناوری Silicon Valley است. در این موارد ، وقتی رکود در سطح تولید وجود دارد ، احتمال رشد مجدد شرکت کاهش می یابد. کاشی پرسلان نسل جدید کاشی و سرامیک است که با تغییرات در بدنه و فرمول علاوه بر مقاومت بسیار بالاتر در مقابل دمای بیش از 50 درجه سانتیگراد و زیر منفی 30 درجه سانتیگراد شکل خود را از دست نداده که محصول تولیدی این شرکت تمامی تست های صنعتی را با موفقیت به اتمام رسانده است. اینها مواردی هستند که به دلیل تولید زیاد مواد زائد سمی ، که نه تنها باعث آلودگی هوا بلکه آب نیز می شوند ، بیشترین آسیب را در جو وارد می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید