خرید کاشی و سرامیک با چند راهکار ساده – ایسنا

در بازارها و بورس های کاشی و سرامیک به دلیل قرار گفتن فروشگاه ها کنار هم دیگر باعث می شود، مناسب ترین قیمت محصول ارایه شود. رسانه مهارتی نماتک به شما کمک میکند تا به راحتی مهارتهای کاربردی در حوزه صنعت را بیاموزید و گامی موثر در پیشرفت صنعت کشور بردارید. «دنیای اقتصاد» براساس شاخصهای رشد فروش و رشد سرمایهگذاری ۱۰ صنعت جذاب برای سرمایهگذاری را در ایران و آمریکا معرفی میکند. محصولات شرکت مهرتاش سپاهان از مود شیمیایی ویژه تا روانکارهای صنعتی در بیش از 20 صنعت پررونق میهن عزیزمان مورد استفاده بوده و همواره نام مهرتاش سپاهان در اذهان مدیران شرکت های بزرگ تولیدی در این صنایع مذکور سالهاست که نقش بسته است. وی افزود: نه تنها این صنایع بسیار جذاب هستند، بلکه در ابتدای راه، این کسبوکارها به سرمایه اندک نیاز دارند و تا زمانی که دانش را در اختیار خود داشته باشند، برای ورود به بازار موانع کمی وجود دارند.

سایت «فوربس»نیز با بررسی رشد میزان فروش در صنایع آمریکا، لیستی از جذابترین بخشهای پیشنهادی به سرمایهگذاران ارائه کرده است که بر این مبنا، بخشهای مرتبط با تکنولوژی یارانهای از جمله خرید الکترونیکی، تولید نرمافزار و طراحی سیستمهای رایانهای در صدر قرار دارند. چندین تحلیل نشان از آن دارد که در سال ۲۰۱۵ میلادی برای استخدام کارمندان بیشتر، برنامه مدونی وجود دارد. هر رنگ چاپ را باید توسط یک دستگاه چاپ اعمال نمود و تعدد چاپها عمدتاً بستگی به استحکام خشک کاشیها نوع دستگاه های چاپ و طول خط لعاب دارد در کارخانجات کاشی، عمدتاً دستگاه چاپ Flat سیلک اسکرین وجود دارد که حداکثر توانایی آنها اعمال ۳ چاپ در کاشیهای تک پخت است و هر چه تعدد چاپها زیاد شود ضایعات شکسته و ترک نیز افزایش مییابد. وقتی صحبت از خرید کاشی و سرامیک در بین افراد خانواده پیش می آید، بیشترین توجه اعضا به طرح و رنگ است، که چه رنگی؟

البته این مورد هم آنچنان بد نیست، چون طبق سلیقه سرامیک کف را می توان هم از طرح و رنگ ساده انتخاب کرد و هم از مدلهای سرامیک با طرحهای پازلی، اما در بین این افراد که فقط طرح و نقش برایشان مهم است هستند کسانی که ابتدای خرید سوالاشان از فروشنده اینست که : این سرامیک درجه چند؟ کاشی به دلیل ظریف بودن بیشتر و وزن کمتر در بدنه ساختمان ها کار میشود ولی سرامیک به دلیل سنگینتر بودن و استحکام بسیار بالاتر در کف منازل و محل ها کار میشود. هرچه ابعاد کاشی یا سرامیک کوچکتر باشد سرعت نصب پایین اما سختی کار کمتر است و برعکس، هرچه ابعاد کاشی بزرگتر باشد سرعت نصب بیشتر اما شیب و تراز دشوارتر خواهد یود. برای تمیز کردن سینک روشویی که معمولا ازجنس سرامیک بوده می توان از مواد مخصوص شیمیایی و یا کمی جوش شیرین استفاده کرد. در این بخش شما باید با برخی مواد شیمیایی کار کنید و ممکن است به پوست دستانتان آسیب برسد، بنابراین باید دستکش بپوشید.

در روش ساخت کاشی سرامیکی می توان آن ها را به دو روش پرس خشک و اکسترودی به دست آورد. کاشی های استفاده شده در ساختمان ها را می توان از جنس های متفاوتی مورد استفاده قرار داد. بسیاری از آمریکاییهایی که ذهن کارآفرینی دارند، کسبوکار خود را در سال ۲۰۱۵ میلادی شروع میکنند و زمان خوبی برای این تصمیم جاه طلبانه است. فرصتهای جذاب سرمایهگذاری همواره نه فقط به لحاظ جغرافیایی و برحسب مزیتهای نسبی، بلکه در طول زمان و به لحاظ تاریخی نیز دستخوش تغییر میشوند. از میان این لیست به صنایعی که نیاز کمی به سرمایه دارند و در عین حال به سرعت رشد میکنند، میتوان به طراحی تخصصی، طراحی داخلی، طراحی گرافیک و طراحی صنعتی، موسسات کاریابی و شرکت خدمات مهندسی و معماری اشاره کرد. «جیمز نو» تحلیلگر شرکت اطلاعات مالی «سیجورکس» میگوید: با وجود برخی نوسانات در بازار سهام، به نظر میرسد که اقتصاد با گامی مثبت در امتداد GDP حرکت میکند و نرخ بیکاری و دسترسی به سرمایه در وضعیت مناسبی قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید