خرید کاشی و سرامیک با چند راهکار ساده – ایسنا

توصیه میکنیم که این کار را یکسره انجام ندهید و هر کاشی را به صورت تکی پاک کنید. توجه داشته باشید که هنگام نصب کاشی و سرامیک فاصله ۱.۸ اینچی از لبه کاشی و دیوار ایجاد کنید. بنابراین هنگام خرید کاشی و سرامیک باید نهایت دقت را داشته باشید. گفتیم که فروش کاشی و سرامیک در شهر های مختلفی چون شهر تهران انجام می شود. امروزه در ساختمان سازی انواع مختلفی از محصولات مورذد استفاده قرار می گیرد و جایگزین مصالح قدیمی می شود. کاشی و سرامیکها از جمله محصولاتی هستند که در طرح، رنگ و انواع مختلفی تولید میشوند و در صنعت ساختمان تقاضا خوبی برای آن وجود دارد از این رو افراد زیادی هستند که برای کسب سود از این حوزه اقدام به راه اندازی کاشی و سرامیک فروشی میکنند. با یک اسفنج مناسب و مرطوب دوغاب را از روی کاشی و سرامیک پاک میکنید. توجه داشته باشید ضریب اصطکاک بیش تر از ۵۰ برای مصارف مسکونی و ضریب اصطکاک بیش تر از ۶۰ برای مصارف تجاری مناسب می باشد. به عنوان مثال کاشی های بزرگ تر برای دیوار و کاشی های کوچک تر برای کف.

۶. کاشی های کوچک تر برای سقف شیب دار در حمام ساخت سقف شیب دار در حمام های بخار از ضروریات است. کاشی پرسلان نسل جدید کاشی و سرامیک است که با تغییرات در بدنه و فرمول علاوه بر مقاومت بسیار بالاتر در مقابل دمای بیش از 50 درجه سانتیگراد و زیر منفی 30 درجه سانتیگراد شکل خود را از دست نداده که محصول تولیدی این شرکت تمامی تست های صنعتی را با موفقیت به اتمام رسانده است. اگر شما نیز بر این تصورید حتما ادامه مقاله را مطالعه کنید. 3. اگر درجه دو و یا سه خریدید حتما از فروشنده دلیل پاین بودن درجه سوال بفرمایید، چون در هنگام اجرا دچار مشکل نشوید. شناخت انواع کاشی و سرامیک به شما کمک میکند تا هنگام راه اندازی فروشگاه کاشی و سرامیک یا هنگام خرید آن جهت مصارف شخصی، انتخاب مناسبی داشته باشید و متناسب با سرمایهای که دارید نسبت به خرید اقدام کنید در این بخش با برخی پرکاربردترین انواع کاشی و سرامیک آشنا خواهیم شد. هنگام خرید کاشی و سرامیک ضریب اصطکاک را نیز در نظر داشته باشید. کاشی دارای طرحهای متنوع و زیبایی نسبت به سرامیک است، به همین دلیل در نمای قسمت مختلف ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.

معمولا کاشی ها با ابعاد ۱۰×۱۰ الی ۴۰×۴۰ و ضخامت 6 الی 10 میلیمتر برای نصب بر روی دیوارها استفاده می شود. معمولا تعرقه قیمت کاشی و سرامیک با توجه به نوسانات بازار بالا و پایین میشود. در انتخاب کاشی پارکینگ باید به طرح و جنس کاشی توجه ویژهای داشته باشید. از جمله این موارد می توان به کاشی و سرامیک اشاره کرد که به جای لایه های سیمانی در دیوار کف ساختمان ها به کار می رود. از سرامیک به جهت نوع لعابی که روی آن به کار رفته و همچنین طرحهایی که دارد بیشتر برای کف استفاده میشود. مقاومت و استحکام این نوع سرامیکها به دلیل نحوه ساخت آن بسیار بالا است. به طور کلی از ویژگیهای مثبت سرامیک مقاومت فیزیکی بالا و مقاومت دربرابر یخزدگی میباشد، یکی دیگر از ویژگی مهم آن ضدحریق بودن آن است و اینکه در برابر آتش تغییر شکل نمیدهد، با گذشت زمان تغییر رنگ نمیدهد و در برابر اشعه خورشید هم مقاوم است. بورس کاشی و سرامیک خیابان شیراز، یکی از لوکس ترین بورس های این محصول می باشد. برای مثال برای کاشی استخری و حمام به دلیل ضد آب بودن آن زحمت بیشتری کشیده میشود و معمولا قیمت بیشتری دارد.

برای زیر سازی میتوانید از سیمان استفاده کنید زیرا لایه سیمانی مانع نفوذ آب میشود و انحراف در فضای زیرسازی را به حداقل ممکن میرساند. توجه داشته باشید که برای خرید کاشی و سرامیک نیز میتوانید از طریق پین ورک اقدام کنید. این نوع چیدمان با کنار هم قرار گرفتن سرامیک و کاشی کنار هم طرحهای سه بعدی ایجاد میکنند و معمولا در کاشی کاری و سرامیک کاری استخرها، رستورانها و مکانهای بزرگ مورد استفاده قرار میگیرند. درجه حرارت پخت این نوع نسبت به کاشیهای کف کمتر است؛ بنابراین لعاب آنها شفافتر و میزان جذب آب در آنها بالاتر است. این محصول در دو نوع پرسلان و سرامیکی تولید شده است که میتوانید برای پوشش کف و پوشاندن دیوارهای سرویس بهداشتی از آن استفاده نمایید. از سرامیک هم میتوان در کف و هم میتوان برای دیوار استفاده کرد. از سرامیکهای پرسلانی معمولا برای کف ساختمانها استفاده میکنند که جذب آب کمتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید