راهنمای خرید کاشی و سرامیک دکوراسیون منزل

درجه بندی سطح ظاهری کاشی و سرامیکها توسط اپراتور انجام میشود. سرامیکها با توجه به مصالحی که برای ساخت آنها استفاده شده است، در دو دستهبندی پرسلان و غیرپرسلان قرار میگیرند که در ادامه ویژگیهای هر کدام از آنها را بررسی میکنیم. این صنعت با رشد خوبی که در دهه اخیر تجربه کرد بازار نسبتاً مناسبی را برای انواع کسب و کارهای مرتبط فراهم نمود. در شهر اصفهان فروشگاه های متعددی در خیابان های هشت بهشت غربی، میدان آزادی و خیابان باهنر وجود دارند که انواع مدل ها و طرح های کاشی و سرامیک را عرضه می کنند. در مشهد نیز فروشگاه های مختلفی درسطح شهر پراکنده هستند و در زمینه فروش و نصب کفپوش و دیوارپوش از جنس کاشی فعالیت دارند. در شهر کرج فروشگاه های مختلفی به عرضه محصولات کاشی و سرامیک مشغول هستند. کاشی ها و سرامیک ها در مدل های مختلفی ساخته میشوند. این کاشی ها نمای بسیار زیبایی ایجاد می کنند و در دید همگان بسیار چشم نواز هستند. استحکام این نوع کاشی چندان مد نظر نیست اما به هر حال نباید از آن چشم پوشی کرد به خصوص برای مناطقی مانند آشپزخانه و سرویس های بهداشتی باید به کیفیت آن توجه نمود. کاشی های پرسلانی دارای مقاومت، استحکام و تراکم بسیار بالا می باشد.

با افتتاح فاز جدید سهم کاشی زهره از بازار کاشی و سرامیک به بیش از 57 میلیون مترمربع در سال خواهد رسید. هر ساختمانی در هر کجای ایران یا دنیا که باشد، آینه ای از فرهنگ و ذائقه مردم آنجاست و ما خرسندیم که سهم بوم سرامیک از این فرهنگ و ذائقه بسیار بیشتر از آنچه بوده که تصور می کردیم. برخلاف آن چه که در تصور عموم وجود دارد، کاشی طرح چوب محصول ضعیف و بدون استقامتی نیست. این کاشی ها در سبک های مدرن، کلاسیک و روستیک کارایی دارند و نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورند. کاشی سرامیکی خود دارای لعاب یا بدون لعاب در انواع یک پخت یا دو پخت و برای پوشش کف یا دیوار در بازار موجود است. مواد تشکیل دهنده این لعاب ها گچ، کوارتز، فلدسپات ها، اکسید آهن و کائولینیت می باشد که بوسیله دستگاه مخصوصی پودر شده و برروی کاشی و سرامیک گذاشته می شود. اگر به دنبال خرید بهترین کاشی و سرامیک برای ساختمان خود هستید، همین الان با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره برای خرید کاشی و سرامیک بهترین نصاب کاشی و سرامیک را نیز توسط کارشناسان پین ورک شناسایی کرده و انتخاب نمایید.

فراموش نکنید برای نصب و اجرای سرامیک و کاشی از افرادی باتجربه که در زمینه نصب کاشی و سرامیک توانایی دارند، کمک بگیرید تا به بهترین شکل ممکن اجرا شود. کاشی نمونه ای از بهترین متریال هایی است که می توان در طراحی دیوارها از آن استفاده کرد. امکان نگهداری از این سرامیک نیز بسیار ساده است و میتوان در فضاهایی مانند پذیرایی، نشیمن خصوصی و یا اتاق خواب از آن استفاده کرد. کاشی هنگام ساخت، تحت پرس و فشار کمتری را قرار میگیرد و از مقاومت کمتری در برابر فشار، سرما و گرما برخوردار است و ظرافت بیشتری دارد به همین دلیل از کاشی عموما بر روی دیوار که از پشت آن نم و رطوبت وارد آن نمیشود، استفاده میشود. در کف هم به دلیل ضد سایش بودن، مقاومت حرارتی و الکتریکی بالا در آشپزخانه و سرویسهای بهداشتی استفاده میشود. نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با فعالان صنعت و محیط زیست در شرکت کاشی و سرامیک ستاره میبد برگزار شد. اندازه کاشی هم در صورتی که برای کف و دیوار مورد استفاده قرار گیرد، باید در ابعادی کمتر از ۲۰×۲۰ و یا ۱۰×۲۰ تا ۵۰ در ۵۰ سانتی متر تولید شوند.

میزان جذب آب در کاشی های غیر شیشه ای بیش از 7 درصد وزن آن هاست که این نشان می دهد کاشی برای استفاده در محیط های مرطوب مناسب نیست. شما باید سعی کنید آن چه که برای کف، دیوار، سقف و حتی پردهها و مبلمان انتخاب میکنید؛ در کنار یکدیگر زیبایی خاصی را به وجود آورده و شما از قرار گرفتن در آن محیط احساس لذت نمایید. قیمت کاشی و سرامیک ارزان و موارد خاصی برای فروش وجود دارد؟ این کالا بیشتر به نام خاک رس پخته شده در بین عموم شناخته شده و از قدیم در بین ما ایرانی ها جایگاه خاصی داشته است. این بازار بزرگ با نام بازرگانی کاشی و سرامیک سید محمد طباطبایی در شهر یزد، انتهای خیابان سید گل سرخ، نبش میدان سلطان پناه قرار دارد. پیشنهاد ما استفاده از کاشی هایی با سایز کوچک برای مکان های کوچک و انتخاب نمونه بزرگ تر آن ها در طراحی مکان های بزرگ می باشد. بنابراین بهتر است برای خرید کاشی و سرامیک مناسب، ابتدا کیفیت آن را در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید