راهنمای رنگ کردن کاشی و سرامیک – از چه رنگی استفاده کنیم؟

به طور مثال موزاییک برای بخشی از پوشش دیوار و کف حمام و یا فضای بین کابینت و کانتر در آشپزخانه کاربرد دارد. به عنوان مثال کارهایی مانند نساجی و تولید لباس، پردازش مواد غذایی و تولید پلاستیک مهارت کمتری نیاز دارند. گاهی اوقات به آن ها صنایع “چرخان” نیز گفته می شود. کاشی های لعاب دار: بعد از پخته شدن کاشی، یک ماده شیشه ای که به کاشی رنگ و طرح می دهد برروی آن اضافه شده و جلوه زیباتری به آن می دهد. عایق بودن بالا و مقاومت بسیار خوب در برابر شوک حرارتی از ویژگیهای این کورهها میباشد. مقاومت کاشیها معمولا در برابر فشار، سرما و گرما کمتر از سرامیک بوده و به نسبت رطوبت بیشتری را جذب میکنند. کاشی و سرامیک به دلیل ضد آب بودن، مقاومت بالا در برابر رطوبت کاربرد اساسی در سرویس بهداشتی و حمام دارد. فرصتهای جذاب سرمایهگذاری همواره نه فقط به لحاظ جغرافیایی و برحسب مزیتهای نسبی، بلکه در طول زمان و به لحاظ تاریخی نیز دستخوش تغییر میشوند.

به مرور زمان ممکن است رنگ از روی سطح بلند شود. صنایع سطح چهارم برای تولید و انتقال اطلاعات از جمله تحقیق و آموزش هستند. صنایع سطح پنجم آن دسته از صنایع هستند که فرآیندهای تصمیم گیری صنعتی و دولتی را کنترل می کنند. لیست گزارش مالی طی سال گذشته شامل خردهفروشهای اینترنتی، تولیدکنندگان نرمافزار، فراهمآورندگان خدمات امنیتی و فراهمآورندگان خدمات ساختمانی از قبیل سمپاشی، پاکسازی و فضای سبز است. «سیجورکس» دادههای گزارشهای مالی شرکتهای خصوصی را از شرکتهای حسابرسی، اتحادیههای بانکی و اعتباری جمع میکند و تقریبا هر روز ۱۰۰۰ گزارش ارائه میدهد. در این تحلیل دو قسمتی،«سیجورکس» ابتدا یک گزارش مالی را بررسی میکند تا صنایع بخشهای خصوصی را که فروش آنها در سال گذشته با نرخی بالاتر از متوسط شرکتهای خصوصی(۶/ ۸درصد طی یک سال) روبهرو بوده است مشخص کند. علاوه بر آن در خیابان مجیدیه شمالی نیز می توان فروشگاه های متعدد کاشی و سرامیک را مشاهده کرد که هر کدام تنوعی از کاشی و سرامیک را به نمایش می گذارند. وی افزود: نه تنها این صنایع بسیار جذاب هستند، بلکه در ابتدای راه، این کسبوکارها به سرمایه اندک نیاز دارند و تا زمانی که دانش را در اختیار خود داشته باشند، برای ورود به بازار موانع کمی وجود دارند.

معمولا ثروت قابل توجهی بر اساس سرمایه اولیه تولید می کنند. خدمات و پشتیبانی ضروری را برای فعالیت سایر سطوح صنعت فراهم می کنند. کاشی دیواری را برای حفظ بهداشت و رطوبت در آشپزخانه، محیط های بهداشتی، حمام و دستشویی استفاده می کنند. این طرح ها بیش تر برای دیوار سرویس بهداشتی، حمام و اتاق ها به کار می رود و تنها نکته ای که باید در موردشان رعایت شود، پرهیز از شلوغی بیش از اندازه شان است. در طراحی دکوراسیون پذیرایی اغلب از سرامیک به عنوان کفپوش استفاده میشود. این ترکیب رنگ های جدید باعث می شود الگوهای منحصر به فردی روی کف و دیوار فضاهایی مانند آشپزخانه، نشیمن و پذیرایی ایجاد گردد. همان طور که گفته شد صنعت سطح سوم به دلیل ویژگی منحصر به فرد آن (هزینه کمتر) گسترش قابل توجهی داشته است. سپس پودر جوش شیرین را روی سطح بریزید و با اسفنجی مرطوب بمالید. شرکت کاشی و سرامیک آرین سرام با رویکرد کیفیت محوری همواره سعی داشته است تا علاوه بر رعایت استانداردهای ملی، گامی بلندتر برداشته و در جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان رعایت استانداردهای کارخانه ای فراتر از استاندارد ملی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

صنعت ساختمان از جمله حوزههایی است که کاشی و سرامیک کاربرد فراوانی در آن دارد کاشی و سرامیکها به دلیل مقاومت بالا، ضد حریق بودن، زیبایی و … درشیمی، این واژه به هر جامد غیرفلزی و غیرآلی اطلاق میشود. در شروع هر کسب و کاری نیاز به داشتن میزانی مشخصی سرمایه اولیه است در راه اندازی کاشی و سرامیک فروشی نیز میبایست سرمایه لازم جهت این کار را دارا بود. از میان این لیست به صنایعی که نیاز کمی به سرمایه دارند و در عین حال به سرعت رشد میکنند، میتوان به طراحی تخصصی، طراحی داخلی، طراحی گرافیک و طراحی صنعتی، موسسات کاریابی و شرکت خدمات مهندسی و معماری اشاره کرد. در این بین از سال ۱۹۹۹ میلادی آمریکاییها که به فرصتهای مناسب برای شروع کسبوکار باور دارند، در این زمینه سهم بزرگی داشتند. این در حالی است که میزان اشتغال درصنایع «ابزارپزشکی-اپتیکی-دقیق- ساعت» و گروه صنعتی «بازیافت» به ترتیب رشدی معادل ۷/ ۷۴ و ۹/ ۴۷ درصد داشتهاند. البته به خاطر داشته باشید که رشد فروش ۱۲ ماهه ادامه رشد آن را تضمین نمیکند؛ اما این لیست میتواند نقطه شروعی برای بررسی این صنایع باشد و البته گواهی برروند رو به رشد فروش است.

دیدگاهتان را بنویسید