فروش ویژه + خرید کاشی و سرامیک

کاشی و سرامیک را برای کدام قسمت از ساختمان می خواهید؟ این مجموعه فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده و به عنوان یک شرکت آنلاین توانسته انواع کالاها را به صورت عمده و با قیمتی مناسبتر از بازار خرده فروشی به خریداران در سراسر دنیا عرضه نماید. براساس این گزارش، سومین شوروم از مجموعه شوروم های شرکت لئون در بهمن ماه سال 1398 افتتاح شد و حال با گذشت فقط کمتر از یک سال افتتاح چهارمین شوروم، موفقیت و رکورد تازه ای در صنعت کاشی و سرامیک ثبت شده است. سرامیک با درجه سختی 1: این سرامیکها سختی و مقاومت پایینی دارند و بیشتر برای مکانهای کم رفتوآمد مثل حمام استفاده میشوند و تنها برای پوشش دیوار مناسب است. از کاشیهای لعابی در بیشتر مواقع برای کاشی کاری آشپزخانه و سرویس بهداشتی استفاده میکنند. معمولا از کاشیها برای پوشش انواع دیوار استفاده میکنند و از سرامیک برای پوشش کف ساختمان استفاده میکنند. در این حالت سرامیک و کاشیها با زاویه ۴۵ درجه نسبت به هم قرار گرفته و شکل لوزی را ایجاد میکنند. این سرامیک و کاشیها معمولا با زاویه ۹۰ درجه نسبت به هم قرار میگیرند. دارند. هر کدام از کاشی و سرامیکها با توجه به ویژگیهایی که دارند در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرند.

سرامیک با درجه سختی 4: مقاومت و دوام این سرامیکها بسیار زیاد است و میتوان از آن در هر فضایی استفاده کرد. همچنین کیفیت کاشی و سرامیکهای مخصوص سرویس بهداشتی به این صورت است که به راحتی تمیز شده و لیز نمیباشند. کاشی و سرامیک به دلیل ضد آب بودن، مقاومت بالا در برابر رطوبت کاربرد اساسی در سرویس بهداشتی و حمام دارد. در کف هم به دلیل ضد سایش بودن، مقاومت حرارتی و الکتریکی بالا در آشپزخانه و سرویسهای بهداشتی استفاده میشود. سرامیک گرانیتی طی مراحل پخت و اضافه کردن رنگ دانه تشکیل و درست میشود و فاقد هر گونه لعاب است. استفاده از کاشی و سرامیک به دلیل ضد آب بودن و نظافت آسان در آشپزخانه بسیار کاربردی است. برترین کار این است که از کاشی هایی استفاده کنید که موزاییکی هستند بدین دلیل که بتواند تا حد زیادی با سطح زیرینش تماس داشته باشد یعنی بهتر است تمام سطح بین کاشی و دیوار با چسب پر نشود. چیدمان زیگزاگی نیز جزء چیدمانهای پر طرفدار بوده و کاشی و سرامیک به شیوه زیگزاگ کنار هم قرار میگیرند و تنوع شکل و رنگ بسیار بالایی دارند. در برخی مواقع کاشیهایی که در گوشه قرار میگیرند به برش نیاز دارند.

گاهی قبل از کاشی کاری، سطح پارکینگ و حیاط نیاز به تعمیرات و زیرسازی دارد. پس از اضافه کردن آب به ملات حداقل ۱۰ تا ۱۵ دقیقه صبر کنید تا به غلظت مناسبی از ملات برسید و اگر به آب نیاز داشت اضافه کنید. از مواد اسیدی که از غلظت و خورندگی بسیار بالایی برخوردار هستند، استفاده نکنید. این مدل سرامیکها از زیبایی و اهمیت بیشتری در دکوراسیون داخلی برخوردار هستند. از مهمترین معایب کاشی و سرامیک کف میتوان به امکان شکنندگی بالا، از بین رفتن درز بین کاشیها و کثیف شدن فضای بین سرامیکها اشاره کرد. این کاشی و سرامیکها در برابر مواد شیمیایی اسید و باز مقاومت بالایی دارند و در برابر ضربه و ساییدگی مقاومت بالایی دارند. مقاومت در برابر سرما این اطلاعات را در اختیار شما می گذارد که آیا کاشی مورد نظر توانایی مقاومت در برابر سرما را دارد یا خیر. به این منظور توصیه میکنیم که از نوارهای مخصوص یا گچهای مخصوص برای ایجاد خطهای صاف استفاده کنید. هنگام خرید کاشی و سرامیک به درجه ساییدگی توجه داشته باشید و توصیه میکنیم کاشی و سرامیکهایی با درجه ساییدگی و مقاومت بالا انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برش باید با دقت بالا انجام شده و باعث بهم ریختگی شکل کاشی کاری نشود.

ملاتی که برای کاشی کاری خریداری میکنید دستور عمل خاص خود را دارد و در بیشتر مواقع به صورت پودر میباشد و باید با آب مخلوط شود. با یک اسفنج مناسب و مرطوب دوغاب را از روی کاشی و سرامیک پاک میکنید. همانطور که میدانید استفاده از پارکتهای چوبی برای مکانهایی با آب و هوای شرجی و سطوحی که در معرض آب قرار میگیرند، مناسب نیست و سرامیکهای چوب فاکس میتوانند جایگزین بینظیری در این شرایط باشند. از سرامیکهای طرح پارکت و سنگ به جای پارکتهای چوبی استفاده میشود و بسیار شیک و زیبا هستند. سرامیکهای طرح پارکت در محوطه استخر، سرویسهای بهداشتی، دکوراسیون محیطهای داخلی و… تا این قسمت از مطلب به اهمیت طرح و مدل این محصول و استفاده از کاشی و سرامیک برای دکوراسیون منزل اشارههای کوتاهی کردیم، اما در این قسمت قصد داریم کمی بیشتر به اهمیت این موضوع بپردازیم. با توجه به گسترش اینترنت شما میتوانید محصول مورد نظر خود را با جستجوی کوچک انتخاب و یا حتی خرید کنید. با توجه به مقاومت بالای سرامیک نسبت به کاشی، این دو محصول کاربردهای مختلفی در ساختوساز بناها دارند.

دیدگاهتان را بنویسید