لباس زیر مردانه مناسب چه ویژگی دارد؟

فعالیت آریان نخباف از سال ۱۳۹۲ شروع شده و تلاشش این بوده است که کسبوکاری پررونق، وسیع و گسترده در وطن راه بیندازد. در مرور بهترین برندهای لباس زیر مردانه برند آریان نخباف از شاخصهاست. شورتهای مردانه اسلیپ نوع بسیار استانداری از لباس زیر مردانه است. جنس کش این شورت بسیار باداوم است. راحتی و بهداشت یک لباس زیر مردانه در واقع به سه موضوع بستگی دارد: سایز و اندازه ، جنس پارچه و مورد استفادهی لباس زیر. در ادامه این مطلب از راهنمای لباس زیر مردانه توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن راهنمای خرید قابلمه و خرید کیسه خواب را نیز به شما توصیه می کنیم. ضمن اینکه برای محیطزیست هم استفاده از محصولاتی از جنس طبیعی بهتر است و مانع از آلودگیهای مختلف و تولید زبالههای متعدد میشود.

۵- در اثر مسدود شدن کانال غدد ترشح عرق اکرین بدن دچار عارضه عق سوز میشود. این شورتها مناسب افرادی است که زیاد عرق میکنند و عرق سوز میشوند و ترجیح میدهند با پوشیدن این شورتها به خنک ماندن و عبور هوا در بدن خود کمک کنند. این نوع از لباس زیر مردانه به دلیل گشادی شاید برای برخی افراد آزاردهنده باشد، پس بهتر است قبل از خرید اینگونه آن ها این موضوع را مدنظر قرار بدهید. لباس زیر از مهمترین بخشهای پوشش است. تنوع محصولات ساروک بسیار زیاد است و به نظر میرسد که سالها تجربه به این برند یاد داده که چطور نیازهای مشتریان وطنی را پوشش بدهد. او با توجه به شرایط فیزیکی و شدت و ضعف بیماری شما، قطعاً بهتر میتواند تشخیص دهد که شورت مناسب برای شما چه ویژگیهایی دارد. اما در نهایت بهتر است که در انتخاب لباس زیر از رنگ های روشن مانند سفید و طوسی استفاده نمایید تا هرگونه تغییر رنگ و لگ شدن به راحتی مشخص شود. بهتر است برای اطمینان و با توجه به ناهمخوانی سایزهای تولیدات مختلف، پیش از خرید تعدادی از یک لباس زیر و شورت ، یک عدد خریداری کرده و راحتی و اندازه بودن لباس زیر را امتحان کنید.

این برند هم لباس زیر عرضه میکند و هم جوراب و انواع مختلفی از لباسهای راحتی زنانه و مردانه. گرچه شرکتهای تولید کنندهی لباس زیر از سایزبندی های مختلفی بهره میگیرند و چندان استاندارد برابر و یکسانی را بکار نمیبندند، اما با این حال یکی از متداول ترین سایزبندیهای مورد استفاده برای شورت و زیرپوش مردانه استفاده از نظام سایز بندی (S (Small) ، L(Large) ، M (Medium میباشد. مثلا زیر پوش آستین دار شامل انواع آستین دار ، نیم آستین و حلقه ای با یقه گرد و یا یقه هفت می باشد .و زیر پوش های رکابی دارای 2 مدل یقه گرد و خشتی هستند که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. لباس زیر مردانه پاچه کوتاه نوعِ کوتاهی از لباسِ زیر مردانه پاچه دار و گشاد است که معمولا بالای ران قرار میگیرد. زیر پوش های مردانه به دو نوع آستین دار و رکابی تقسیم می شوند که هر کدام از آن ها خود انواع مختلفی دارند.

ممکن است در لباس های زیر علاوه بر الیاف طبیعی از برخی الیاف بازیافتی همچون ویسکوز و همچنین الیاف پلی استر استفاده میشود که در مدت کوتاه هیچ گونه عارضه ای به همراه ندارد ولی در طولانی مدت امکان دارد درصد بالای پلی استر در لباس زیر به بدن شما آسیب برساند. شورتهای مردانه در انواع و مدل های متعددی تولید و عرضه میشوند. جنس و پارچههای متعددی در تولید شورت مردانه بکار برده میشوند که برای نمونه میتوان به نایلون، کتان (پنبه) ، ابریشم (Silk) ، اپندکس و لاکرا (Lycra) و بسیاری دیگر اشاره کرد. در حالی که پارچههای کشسانی همچون اسپندکس برای تمرینات و ورزش میتوانند مورد استفاده باشند. بنابراین نباید آنها را با پارچههای نخی اصل اشتباه گرفت. شورتهای مردانه انواع زیادی دارند اما ما در این مقاله به بررسی دو مورد از اصلیترین آنها میپردازیم. آشنایی با آنها خالی از لطف نیست. همینجاست که لزوم آشنایی با بازار داخلی هم پیش میآید و خرید از برندهای مطلوب وطنی میتواند اجناسی خوب در اختیارمان قرار بدهد که کیفیت بالایی هم دارند. همین نشان میدهد که با برندی طرف هستیم که کارش را خوب میداند و در گذر از سالهای پرپیچوخم توانسته به حیاتش در بازار ایرانی ادامه بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید