لباس زیر مردانه

انتقادات از این نظریه نشان میدهد که محتوای آن به چند دلیل فاقد صحت است. افرادی که رانهای بزرگ دارند بهتر است شورت اسلیپ بپوشند. این نوع از لباس زیر برای استفادهی روزمزه، کت و شلوار رسمی و اداری و حتی فعالیتهای ورزشی بسیار مناسب است. پوشیدن زیرپوش مناسب سبب افزایش طول عمر لباس شما می شود و از لک شدن لباس در برابر تعریق جلوگیری می کند. در مقابل، افزایش فروش این محصول میتواند رشد اقتصادی را پیش بینی کند. از مزایای دیگر این مدل لباس زیر آقایان این است که قسمت های زیادی از بدن را می پوشاند و از سایش پوست جلوگیری میکند و در نتیجه حداکثر تنفس را برای پوست و آلت تناسلی فراهم می کند باعث جلوگیری از عرق سوز شدن نواحی حساس بدن می شود. شورت اسلیپ علاوه بر این نواحی پشت و بالای ران را به خوبی می پوشاند به دلیل استفاده کمتر از پارچه در قسمت جلویی این امکان را به وجود آورده است که به راحتی بتوان آن را زیر هر نوع شلواری مانند جین، شلوارک، شلوار پارچه ای، اسکینی و… یکی از مواردی که بسیاری از آقایان در خرید آن توجه لازم را ندارند، لباس زیر مناسب است. به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران، مشتریان در طول رکودهای مالی، غذاهای ارزانتر را ترجیح میدهند.

جان پل دجوریا مؤسس شرکت جان میشل معتقد است که مشتریان در طول شرایط اقتصادی مناسب هر 6 هفته یک بار به آرایشگاه میروند. مفروضه زیربنایی این نظریه نشان میدهد که مردان، لباس زیر را مایحتاجی ضروری میدانند نه یک کالای لوکس. طبق شاخص رژ لب، افزایش در فروش کالاهای لوکس کوچک مثل رژ لب نشان دهنده رکود اقتصادی در آینده یا دوران کاهش اعتماد مصرف کننده است. طبق این شاخص، هنگامیکه مشتریان به آینده اقتصادی اعتماد ندارند، به سمت خرید افراطی اقلام لوکس نه چندان گران روی میآورند. مگر اینکه شرایط اقتصادی دچار رکود شدید شود. شاخص لباس زیر مردانه تنها یکی از شاخصهای اقتصادی غیرمتعارف از زمان ابداع رصد شرایط بازار است. این شرایط جدای از آزار دهنده بودن، مضر نیز هست. زیرپوشها نیز در دو نوع آستین دار و رکابی در بازار موجود میباشند. این برند فقط در تولید شورت و زیرپوش و در کل، لباسهای زیر فعالیت نمیکند بلکه تیشرت، جوراب، پولوشرت و جوراب زنانه هم تولید و روانه بازار میکند. تولیدات داخلی برندهای پرسابقه در طی سالها تجربه فعالیت در بازار ایرانی و شناسایی نیازهای مشتریان داخلی به دید خوبی درباره تولید رسیدهاند. هر کدام از اقتصاددانان علاوه بر روشهای علمی شناسایی روند رشد بازار، علایق شخصی خاصی در این زمینه دارند.

یعنی آقایان نیز باید به تعویض هر روزه لباس زیر خود عادت کنند. صاحب نظران در هر حوزهای براساس نفوذ و قدرتی که دارند، اثرات قابل توجهی را بر جای میگذارند. یکی از این شاخصها، شاخص لباس زیر مردانه یا Men’s Underwear Index است که به اختصار تحت عنوان MUI هم شناخته میشود. زیرپوش مردانه بی تی پی تشکیل شده از نخ لطیف و بدون حساسیت است که به رطوبت و عرق بدن را جذب میکند. نوع پارچه در جلوگیری از بروز حساسیت بسیار حائز اهمیت است. همانطور که گفته شد الیاف پنبهای ضد حساسیت بوده و کمترین میزان واکنشهای پوستی را دارا هستند. امیدواریم که نکات مطرح شده در این مقاله راهنمای بسیار خوبی در هنگام خریدن لباس زیر مردانه باشد. این شاخص در سال 1925 از جانب جورج تیلور استاد دانشکده بازرگانی وارتون مطرح شد. آلن گرینسپن رئیس بانک فدرال آمریکا این نظریه را مطرح کرد. یکی از شاخصهای اقتصادی غیرمتعارف و مورد علاقه رئیس سابق بانک فدرال آمریکا یعنی آلن گرینسپن (Alan Greenspan)، شاخص لباس زیر مردانه است. شاخص لباس زیر مردانه، معیاری غیررسمی از عملکرد اقتصاد است که مدنظر آلن گرینسپن قرار گرفت. این شاخص تنها یکی از شاخصهای عجیب و غریب در حوزه اقتصاد است که به پیش بینی در این حوزه دامن میزند.

در پوشاک ملودی قیمت لباس زیر مردانه و طول عمر لباس زیر مردانه بسیار خوب و راضی کننده است. کاهش قیمت لباس زیر مردانه در کیفیت و طول عمر لباس زیر مردانه در این مجموعه تاثیری ندارد و همواره لباس زیر مردانه ارزان با بهترین الیاف در اختیار مشتری قرار میگیرد. هدف پوشاک ملودی عرضه لباس زیر مردانه ارزان اما با کیفیتی مناسب است که آقایان بتوانند با پرداخت هزینه کمتر، مرغوبترین لباس زیر مردانه مثل زیر پیراهن مردانه را برای خود تهیه کنند و در عین حال درباره سلامت پوست بدن خود نگرانی نداشته باشند. اگر خواستید این نوع لباس زیر را تهیه کنید، یادتان باشد لباس زیری که پاچه هایی نسبتاً کوتاه و چسبان دارد و همچنین دارای کش محکمی است را در اولویت خود برای خرید قرار بدهید. اگر به لباسهای زیر اسلیپ علاقه دارید ولی در عین حال به دنبال پوشانندگی ببشتری هستید، لباسهای زیر نیمپا گزینهی بسیار خوبی برای انتخاب است. چنانچه ازجمله آقایانی هستید که در فعالیتهای روزمره خود مجبور به پوشیدن کتوشلوار هستید، باید زیرپوش مردانه خود را بر اساس راحتی و جذبکننده عرق انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید