نکاتی درمورد خرید کاشی و سرامیک برای قسمت های مختلف ساختمان

موزاییک جز دسته کاشیهای بسیار محبوب است که نوع تزیینی آن این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است. دیواری که بیشتری نما را در اتاق دارد، اول انتخاب کرده و سپس از وسط آن دیوار شروع به کار کنید. انتخاب کاشی و سرامیک از بین طرح های مختلف کمی دشوار است، اما برای دستیابی به انتخابی ایده آل بهتر است به فروشگاه های سطح شهر و نمایندگی های فروش سرامیک مراجعه نمائید. این کاشی ها در سبک های مدرن، کلاسیک و روستیک کارایی دارند و نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورند. در روش دوم عملیات پخت سریع تر از روش اول است اما در روش پخت دوآتشه انعطاف پذیری کاشی ها بیشتر است در روش پخت تک آتشه می بایست کارخانجات تولیدی روش پیچیده تری را در پیش بگیرند و درصورت عدم آشنایی با مراحل تولید متضرر ضایعات زیادی خواهند شد این مسئله تا اندازه ایی مهم است که بسیاری از تولید کنندگان کاشی از روش دوآتشه استفاده می کنند. کاشیها انواع متفاوتی دارند و هر کدام بسته به جنس و مقاومتی که دارند در مکانهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرند.

در هنگام تهیه کاشی و سرامیک، و پس از اندازه گیری دیوار مورد نظر به متر مربع، ده درصد به متراژ به دست آمده اضافه کنید. برای اطلاع از اینگونه موارد با تلفن ها ثابت و یا واتس اپ شرکت فلورا در ارتباط باشید. برای اینکه نتیجه کار شما خوب باشد، طرح بندی چیدمان کاشی ها بر روی دیوار ضروری است. کاشی کاری کمی کثیف کاری دارد؛ بنابراین بهتر است سطح زمین، روی کابینت و یا هر بخشی از کار که ممکن است چسب کاشی بر روی آن ریخته شود، توسط پلاستیک یا روزنامه پوشانده شود. برخی از سرامیکهای تزئینی به عنوان طرح فرش در کف استفاده میشود به این صورت که سرامیکهای طرح دار در کنار هم قرار میگیرند و یک طرح کامل در ابعاد بزرگتر مانند فرش ایجاد میکنند. در بالمیل ها دونوع یاتاقان لغزشی و غلتشی مورد استفاده قرار می گیرد که در بالمیل های غیر پیوسته از یاتاقان های لغزشی به دلیل ارزان بودن و در بالمیل های پیوسته از رولربیرینگ ها که قیمت های بالایی دارند استفاده می شود.

در ادامه بقیه ردیف های کاشی و سرامیک را بچسبانید. 2. نخهای آغشته به رنگهای پودری را به وسیله تراز کردن روی دیوار خطهای افقی و عمودی بیاندازید تا قبل از نصب کاشی، دید کلی به نقاط نصب داشته باشید. همچنین بیشتر از سایر نقاط شسته میشوند و باید ضد آب باشند. این مدل برای استفاده در حمام و سرویس استفاده میشوند. استفاده از چسب کاشی تحول عظیمی در نصب کاشی و سرامیک بر روی دیوار و کف سازه ایجاد کرده است. این شرکت با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز جهان، اقدام به تولید انواع کاشی و سرامیک آشپزخانه کرده و تولیدات آن به سه دسته ی کاشی های دوبار پخت، کاشی های پرسلانی بدون لعاب (کاشی های گرانیتی) و کاشی های پرسلان لعاب دار تقسیم می شود. انواع سرامیک با طرحها و رنگهای مختلف را میتوان در سالن پذیرایی، راهرو و حتی اتاق خواب استفاده کرد ولی معمولاً مناسب برای کفپوش در مناطق گرمسیری هستند چون خنکی و سرما را به خود جذب میکند. بدون در نظر گرفتن یک طرح درست و اصولی برای نصب کاشی ها، نتیجه کار هماهنگی و تقارن لازم را ندارد.

وقتی اولین ردیف از کاشی را اجرا کردید، از خطوط عمودی و افقی درست آن مطمئن شوید. در کمتر از ۱۵ دقیقه بهترین کاشی کار و سرامیک کار توسط کارشناسان پین ورک انتخاب و به شما معرفی میشود. با وجود اینکه در نصب کاشی و سرامیک به دیوار شما ملزم به چسباندن اجسام سنگین به یک سطح عمودی هستید، با اینحال این کار به هیچ وجه دشوار نیست. در سرویس بهداشتی، بالای سینک روشویی بهترین قسمت برای شروع کار می باشد. انتخاب بهترین سایز ماله شیاردار برای کاشی کاری دیوار با چسب، بستگی به اندازه و ضخامت کاشی و سرامیک مورد نظر دارد. کاشی و سرامیک؛ که باید در ابعاد متناسب با دیوار مورد نظر و طرح اجرایی تهیه شود. نوعی ابزار ساختمانی است که به منظور ایجاد پستی و بلندی در سطح ملات های مختلف و اتصال بهتر مصالح به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد. کاشی تولیدی با درجه کیفی سه، استحکام کافی برای محل های پرتردد را ندارد و بیش تر در دیوار استفاده می شود. بانك ملی ایران طی سال های اخير با تامین مالی و تخصیص اعتبار به پروژه های بزرگ زیربنایی و مهمترین طرح هاي عمرانی كشور نقش فعال و همكاري هاي گسترده اي در مسیر ایجاد فرصت های اشتغالزایی پایدار در کشور و توسعه ظرفیت های ملی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید