همه چیز درباره کاشی و سرامیک

کاشی کاری و سرامیک کاری ساختمان با توجه به بخشهای مختلف ساختمان مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام و… هنگام خرید کاشی و سرامیک به درجه ساییدگی توجه داشته باشید و توصیه میکنیم کاشی و سرامیکهایی با درجه ساییدگی و مقاومت بالا انتخاب کنید. خاصیت ضد اسیدی بالا و جذب رطوبت پایین از ویژگی های کیفی مطرح این برند تجاری محسوب می شوند. سنگ مرمر دوام بسیار بالایی دارد و یک گزینه ایدهآل برای کفپوش اتاقها محسوب میشود. به همین دلیل کاشی کاری مساجد یکی از دیرینه ترین هنرهای ایران محسوب می شود. کاشی پشم چوب از ترکیب پشم چوب، سیمان، فیبر و آب بوده و قابل بازگشت پذیری به محیط زیست می باشد. زین العابدین نیک مرام یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیش از هزار حلقه چاه در آباده وجود دارد، ۹۵ درصد منابع آب این شهرستان به بخش کشاورزی و مابقی به حوزه صنعت و شرب اختصاص دارد. آن ها طبق روش تولید و مقدار جذب آب به انواع مختلف تقسیم می شوند.

هر گوشه ای که می بینید کهنگی پیداست. همانطور که می دانید، بهترین مصالح برای نصب کاشی و سرامیک، چسب کاشی است. چه احساسی به شما دست می دهد؟ اول تمام قطعات کامل را بچینید و بعد به سراغ قطعاتی بروید که باید برش بخورند. به گزارش ایرنا در این واحد تولیدی که در زمینی به وسعت ۴۰ هکتار راه اندازی شده انواع لعاب کاشی و سرامیک، گلوله های سرامیکی، مواد اولیه کاشی و سرامیک و پودر فلدسپات تولید می شود. این شرکت، با ظرفیت تولید سالانه 30 میلیون متر مربع کاشی و سرامیک در سه فاز مجزای کارخانه ی خود، به عنوان یکی از بزرگ ترین مجتمع های تولید کننده کاشی و سرامیک در جهان شناخته می شود. ظرفیت تولید 10 میلیون متر مربع کاشی و سرامیک مرغوب و با کیفیت، و همکاری با شرکت های معتبر اسپانیایی در زمینه ی کاشی های تخصصی ضد سایش مخصوص کف، باعث شهرت این شرکت در عرصه های بین المللی نیز شده است. شرکت های معتبر و بزرگی در ایران، در زمینه ی تولید کاشی و سرامیک فعال هستند که همگی دارای اعتبار لازم و کیفیت مطلوب نیز هستند.

اساس این روش به طور ساده بدین ترتیب است که مخلوط مواد اولیه به صورت پودر با دانه بندی مناسب در حفره های قالب قرار گرفته و تحت فشار قرار میگیرد. مهمترین ویژگی انواع سرامیک بر دستی و کاشی بر، دقت در برش و خروجی بسیار مناسب است. راحتی کار با بازوی دستگاه یکی از مهمترین مشخصات سرامیک بر دستی به حساب میآید. برای اینکه قسمتهای آسیب دیده دیوار را ترمیم کنید باید از بتونه استفاده کنید. به کمک ماله مخصوص با زاویه ۴۵ درجه نسبت به دیوار خطوط افقی روی ملات ایجاد کنید. پس از نصب هر کاشی به کمک تراز از یکنواخت و صاف بودن کاشی اطمینان کسب نمایید. به علت وجود بنیانهای مولکولی Sio2,Al203 در ساختمان رس ها بعد از پخت فازهای بسیار سخت سیلیکاتی را تولید نموده و موجب افزایش مقاومت در محصولات می گردند. فرق کاشی و سرامیک کاشی و سرامیک هر دو از مهم ترین مصالحی است که در هر ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. در انتخاب سرامیک و کاشی باید توجه کنید که آنها را برای سرامیک کاری و کاشی کاری چه بخشی از ساختمان خریداری میکنید. ایران، به عنوان یکی از بزرگ ترین کشورهای تولید کننده کاشی و سرامیک منطقه شناخته می شود.

تکسرام که از سال 1374 درحال فعالیت است، به عنوان نخستین تولید کننده کاشی گرانیتی در خاورمیانه شناخته شده و در حال حاضر، انواع کاشی گرانیتی و پرسلان لعابدار را در ابعاد و طرح های بسیار متنوع تولید می کند. شرکت تولیدی تکسرام یکی از معتبرترین تولید کنندگان کاشی و سرامیک ایران است که محصولات متنوع و متعددی را به بازار عرضه می دارد. سرامیک لعابدار: این سرامیکها شباهت زیادی به سرامیکهای غیرپرسلان لعابدار دارند و یک لایه لعاب نازک روی سرامیک قرار دارد. یکی از محبوب ترین مدل های سال جدید کاشی های دست ساز رنگی است که طرح های مدرن را با طرحی هایی سنتی و قدیمی ترکیب کرده و توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. ظرفیت تولید 2 میلیون متر مربع کاشی دوبار پخت، 3.5 میلیون متر مربع کاشی پرسلان لعابدار و 1 میلیون متر مربع کاشی پرسلان پولیش دار، شرکت کاشی پارس را به یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین شرکت های فعال در این زمینه تبدیل می کند. طوری که در هر قسمتی از خانه، دیوارهای قدیمی حالت زار و خسته ای به خانه داده است. کاشی لعابی نوعی سرامیک نازک با روکش لعاب شیشهای است که شکل ظاهری بسیار متنوعی از نظر طرح و رنگ دارد.

دیدگاهتان را بنویسید