وب سایت رسمی کاشی و سرامیک حافظ (سهامی عام)

سرامیک با درجه سختی 1: این سرامیکها سختی و مقاومت پایینی دارند و بیشتر برای مکانهای کم رفتوآمد مثل حمام استفاده میشوند و تنها برای پوشش دیوار مناسب است. این نوع بیشتر در چیدمان پارکتها دیده میشود، برای کاشی و سرامیک هم کاربرد دارد. برای این کار از سمت صاف ماله شیار دار استفاده کنید. برای خرید هر نوع کاشی و سرامیک می توانید با مشاوران فروش ما تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در اسرع وقت آن را دریافت نمایید. یکی از آن بازرگانی ها ، بازرگانی ایران سرام می باشد که یکی از بقزرگترین مراکز فروش کاشی در تهران محسوب می شود که شما می توانید از آن محصول مورد نظر خود راغ تهیه نمایید. بورس کاشی و سرامیک در تهران در محل های زیر می باشد. بازار مرکز فروش کاشی و سرامیک در تهران تعدادی وجود دارد، که در ادامه به آنها می پردازیم. اگر برای خرید کاشی و سرامیک مورد نظر خود به خیابان های مذکور رفتید، خواهید دید که بازرگانی ها و مراکز فروش زیادی در آن قرار دارد که هر کدام از آنها انواع کاشی و سرامیک در اختیار شما قرار خواهند داد.

خرید کاشی و سرامیک در بازار آنلاین چه مزایایی نسبت به فروش فیزیکی دارد؟ در این حالت سرامیکها با زاویه ۴۵ درجه نسبت به هم قرار میگیرند و طرح لوزی را ایجاد میکنند. در این نوع طرح، سرامیکها به صورت زیگزاگ در کنار هم قرار میگیرند. در این نوع چیدمان، سرامیکها با طرح تکراری و رنگهای مشابه به صورت مرتب در کنار هم قرار میگیرند تا همه کف یا دیوار را بپوشانند. اما سرامیک ها به طور کلی لعاب دار و یا غیر لعاب (براق و یا مات) می باشند که همه سرامیک ها از لحاظ کیفیت به چهار دسته یعنی درجه 1، 2، 3 و 4 تقسیم بندی می شوند. اما با توجه به نیاز ویژه کشور در زمینه مسکن و تأمین مصالح ساختمانی به ویژه کاشی و سرامیک و همچنین سرمایه گذاریهای زیاد صورت گرفته در این حوزه میتوان به آینده این صنعت امیدوار بود از این رو به افرادی که قصد راه اندازی فروشگاه کاشی و سرامیک دارند پیشنهاد میشود با تحقیق و مشاوره تخصصی وارد این حوزه کاری شوند. بازرگانی کاشی و سرامیک ماناتایل، مرکز پخش عمده کاشی و سرامیک در شهر یزد که همکاری طولانی مدتی را با فروشگاه های کاشی و سرامیک، معماران، پروژه داران و پیمانکاران در سراسر ایران داراست.

راه اندازی فروشگاه کاشی و سرامیک جزو کسبوکارهایی است که با حجم کاری زیاد و انواع مختلفی محصول در ارتباط است به همین دلیل میزان سرمایه لازم جهت راه اندازی آن نیز بستگی به نوع و حجم کار دارد و نمیتوان برای آن میزان مشخصی را تعیین کرد. به عنوان مثال برای آپارتمان های کوچک نباید از کاشی و سرامیک با ابعاد بزرگ استفاده کرد زیرا چیدمان آن سخت شده و از زیبایی آن کاسته می شود.. در این طرح یک سرامیک مربعی کوچک در وسط قرار میگیرد و سرامیکهای مربعی با ابعاد بزرگتر در چهار طرف مربع کوچکتر جاگذاری میشوند. با کنار هم قرار گرفتن برخی از انواع سرامیک کف، طرحهایی سه بعدی ایجاد میشود. سرامیک با طرح سنگ طبیعی از انواع مناسب سرامیک کف سالن هستند که تأثیر زیادی بر زیبایی و جذابیت فضا خواهد داشت و یا با به کار بردن سرامیکهای سه بعدی در محوطۀ استخر و یا سرویسهای بهداشتی، دکوراسیون این محیطها زیباتر خواهد شد. با این تنوع در انواع سرامیک کف منزل، امکان هماهنگی آنها با رنگها و سبکهای گوناگون در دکوراسیون داخلی وجود خواهد داشت. از مهمترین معایب کاشی و سرامیک کف میتوان به امکان شکنندگی بالا، از بین رفتن درز بین کاشیها و کثیف شدن فضای بین سرامیکها اشاره کرد.

از دلایل این محبوبیت را میتوان تنوع نامحدود، قیمت مقرون بهصرفه، مقاومت در برابر رطوبت و امکان شستشوی آنها اشاره کرد. انواع سرامیک با طرحها و رنگهای مختلف را میتوان در سالن پذیرایی، راهرو و حتی اتاق خواب استفاده کرد ولی معمولاً مناسب برای کفپوش در مناطق گرمسیری هستند چون خنکی و سرما را به خود جذب میکند. این نوع طرحها در مکانهای مختلفی مانند استخر، رستوران، اتاقهای پذیرایی بزرگ وغیره استفاده میشوند. این مدل برای استفاده در حمام و سرویس استفاده میشوند. برای این که سرویس بهداشتی از نظر بهداشت و شستشوی آن مشکلی نداشته باشد، معمولاً دیوارها، کف و حتی در برخی مواقع سقف را از سرامیک یا کاشی میپوشانند. سرامیک سیاه رنگ دکوراسیون منزل را چشمگیرتر میکند و برای آشپزخانه بسیار مناسب است بهخصوص اگر به صورت ترکیبی با رنگهای دیگر استفاده شود. در تقابل با این رنگ انواع سرامیک با رنگ خاک رس حس نوستالژیکی به خانه منتقل میکند؛ که معمولاً برای خانههایی با دکوراسیون سنتی ایرانی بکار میرود. سرامیک گرانیتی از ترکیب خاک رس با ویژگیهای مشخص و فاقد کربنات بهخصوص کربنات کلسیم است که در طی مراحل پخت با افزودن رنگدانه طرح به دست میآید. کاشی و سرامیک به دلیل وجود تفاوتهای اساسی در روش تولید آنها که بخش عمده و زیاد این تفاوت ها در دما و تعداد دفعات پخت می باشد، با هم فرق دارند.

دیدگاهتان را بنویسید