و بسیاری از تولید کننده های دیگر

افراد متقاضی با مراجعه به این اتحادیه در شهر یا استان خود و ارائه مدارکی از قبیل شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت (برای آقایان)، سند اجارهنامه، گواهی عدم سوءپیشینه و… انتخاب کاشی و سرامیک از بین طرح های مختلف کمی دشوار است، اما برای دستیابی به انتخابی ایده آل بهتر است به فروشگاه های سطح شهر و نمایندگی های فروش سرامیک مراجعه نمائید. بعد از این دگرگونی کاشی تبریز جایگاه اصلی خود را در صنعت کاشی و سرامیک کشور و صد البته جایگاه بسیار ممتازی در صنعت استان آذربایجان شرقی پیدا کردهاست بطوریکه توانسته است در کنار تولید کنندگان برتر جهانی قرار گیرد . سنگ مرمر یکی از مصالحی است که در دسته کاشی و سرامیک قرار میگیرد. این شرکت ازسال 1374 تا کنون، در مساحتی بالغ بر 15 هکتار و با داشتن 700 پرسنل تولیدی فعال، یکی از فعال ترین شرکت های این زمینه است. اما برخی از عیوب محصولات پرس مثلاً نا گونیایی به واسطه خاک گیری نامناسب میتواند در قسمتهای بعدی خصوصاً پخت، خود را نشان دهند و به صورت مشکلاتی نظیر نا گونیایی و اختلاف سایز نمایان شوند.

در گذشته از این مصالح برای ساخت مجسمه استفاده میکردند اما امروزه وارد معماری و دکوراسیون شدهاست و در نماهای بیرونی ساختمان و کفپوش فضاهای داخلی از آن استفاده میکنند. اما هر لایه را سبک اجرا کنید تا به خوبی به سطح بچسبد. اگر متوجه شدید دو لایه رنگ به خوبی سطح کاشی را نپوشاند، لایه سوم را نیز با همان ظرافت اجرا کنید. اگر می خواهید برای منزل مسکونی خود کاشی خریداری کنید PEI آن ها باید III و IV باشد. این گونه مواد به ملات بندکشی بین کاشی­ ها آسیب می رسانند. همچنین دقت داشته باشید غلطک رنگ را از ماده پرایمر پُر نکنید که هنگام کشیدن آن روی سطح مواد از داخل آن ریزش کند. پرایمر یا لایه آستر کمک خواهد کرد رنگ با کیفیت بیشتری به سطح بچسبد و سریعتر روی سطحی همانند سرامیک خشک شود. یک لایه رنگ اولیه را بسیار سبک بزنید و صبر کنید تا کاملا خشک شود سپس اقدام به اجرای لایه دوم کنید. هرچند باید بدانید از چه رنگی استفاده کنید و چه روشی را برای اجرای این رنگ طی کنید. هر رنگ چاپ را باید توسط یک دستگاه چاپ اعمال نمود و تعدد چاپها عمدتاً بستگی به استحکام خشک کاشیها نوع دستگاه های چاپ و طول خط لعاب دارد در کارخانجات کاشی، عمدتاً دستگاه چاپ Flat سیلک اسکرین وجود دارد که حداکثر توانایی آنها اعمال ۳ چاپ در کاشیهای تک پخت است و هر چه تعدد چاپها زیاد شود ضایعات شکسته و ترک نیز افزایش مییابد.

با ایجاد خط راهنما برای کاشی کاری و سرامیک کاری دقت کار خود را افزایش میدهید. بنباراین یک سطل آب گرم و مقداری صابون یا ماده شیمیایی تریسدیم فسفات را ترکیب کنید و با این محلول شروع به تمیز کردن سطح کاشی کنید. در نهایت سطح را با آب ولرم بشویید و بگذارید به خوبی خشک شود. به همین دلیل است که برای این کار رنگهای پایه آب یا آکریلیک پیشنهاد نمیشود چرا که خیلی زودتر از رنگهای دیگر از سطح سرامیک بلند خواهد شد. این طرحها دیوار را برجسته و سه بعدی نشان میدهند و باعث میشود تا احساس کنید بزرگتر از حالت عادی خود هستند. از همان مراحلی که برای رنگ آمیزی دیوار با غلطک رنگ طی کردید استفاده کنید. برترین کار این است که از کاشی هایی استفاده کنید که موزاییکی هستند بدین دلیل که بتواند تا حد زیادی با سطح زیرینش تماس داشته باشد یعنی بهتر است تمام سطح بین کاشی و دیوار با چسب پر نشود. نمونه این کاشی کاری مساجد را می توان در اصفهان به وفور یافت. 1. رنگ این نوع بدنه سفید است و بعد از پخت می توان از لعاب ترانسپرنت یا لعاب بی رنگ برای آن استفاده نمود. 2. اگر سطح کارف هموار نیست، بهتر است که،سطح زمین را از نوع فرورفتگی و برآمدگی رفع کنید و یک سطح صاف و یکدست ایجاد کنید.

از یک غلطک رنگ استفاده کنید تا آسترزدن سطح با سرعت بیشتری انجام شود. یکی از این فروشگاهها فروشگاه کاشی سرامیک یزد است، خرید اینترنتی کاشی و سرامیک یزد به شما امکان انتخاب انواع مختلف کاشی از جمله کاشی سرامیک مشکی، کاشی سرامیک طلایی و دیگر رنگ های متنوع و شیک کاشی برای آشپزخانه حمام یا سرویس بهداشتی می دهد همچنین برای خرید کاشی تزیینی نیز می توانید به صورت اینترنتی خرید انجام دهید. رنگ اپوکسی دو جزیی: این نوع رنگ از دو جزء تشکیل شده که یکی رنگ و دیگری هاردنر یا سخت کننده رنگ است که به خشک شدن آن کمک میکند. رنگ اپوکسی یک جزیی: کار با این نوع رنگ اپوکسی ساده است چرا که نیاز نیست چند لایه روی هم رنگ بزنید. معمولا تهیه رنگ اپوکسی دو جزیی از یک جزیی سادهتر است چرا که اغلب این رنگ با این فرم در بازار موجود است و مورد استفاده قرار میگیرد. یک یا نهایت دو لایه آستر زدن کفایت میکند نیازی نیست چند لایه آستر بزنید. اگر تصمیم دارید دو لایه آستر بزنید حتما صبر کنید لایه اول خشک شود سپس لایه دوم رو بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید