پخش عمده کاشی و سرامیک – بازرگانی آنلاین کاشی و سرامیک – ماناتایل

بورس کاشی در شرق تهران:خیابان بنی هاشم از دهه ۷۰ به تدریج فعالیت خود را در حوزه کاشی شروع کرده است، به تازگی خیابانهای فرجام و نیروی دریایی نیز فعالیت خود را در این حوزه آغاز کردهاند و احتمال دارد که به زودی به بورس فروش کاشی شرق تهران تبدیل شود اما هنوز به پیوستگی خیابان بنی هاشم نیستند. کاشی سرامیک از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز نمود و توانست با جذب نزدیک به ۶۰۰ بازرگانی در سراسر ایران امروز فعالیت خود را ادامه دهد. تیم ما در راستای تعامل بیشتر با معماران و طراحان دکوراسیون داخلی در نظر دارد لیستی از بهترین های این حوزه را در هر یک از شهرستان های ایران به منظور معرفی به خریداران محصولات انزو که نیاز به فایل سه بعدی و مشاوره طراحی قبل از اجرا دارند را تهیه نماید. کاشی های تزئینی را می توانید در هر نقطه دلخواه از خانه خود نصب کنید و به زیبایی دکوراسیون داخلی خانه خود بیفزاید برای انتخاب مناسب تر می توانید از یک طراح دکوراسیون داخلی نیز کمک بگیرید. اگر تصمیم دارید دو لایه آستر بزنید حتما صبر کنید لایه اول خشک شود سپس لایه دوم رو بزنید.

سپس بامواد تزئینی، ضدآب و رنگ بالعاب پوشانده مي شوند. یک لایه رنگ اولیه را بسیار سبک بزنید و صبر کنید تا کاملا خشک شود سپس اقدام به اجرای لایه دوم کنید. پس از خشک شدن هم یکبار دیگر با دستمال نمناک به روی سطح بکشید تا کاملا از تمیز بودن و یکدست بودن سطح مطمئن شوید. مصالحی کاملا بهداشتی هستند. استفاده از سرویس بهداشتی مات سبب می شود تا فضا کوچک تر بنظر برسد. هرچند باید بدانید از چه رنگی استفاده کنید و چه روشی را برای اجرای این رنگ طی کنید. همچنین باید صبر داشته باشید تا هر بار لایه پرایمر و لایه رنگی که میزنید خشک شود. در انتخاب کاشی پارکینگ باید به طرح و جنس کاشی توجه ویژهای داشته باشید. امروزه به دلیل رونق ساخت و ساز و مدرنیته شدن ساختمان ها و اهمیت دکوراسیون داخلی کاشی فروشی یکی از شغل هایی است که در همین رابطه به تازگی رونق فراوانی پیدا کرده است.

معمولا از این مصالح برای کف فضاهای داخلی استفاده میشود زیرا بهسرعت کثیف میشوند. رییس بنیاد مستضعفان دربازدید از دوکارخانه کاشی سازی وابسته به این نهاد، با اشاره به سهم پنج درصدی این شرکتها در تامین نیاز کشور گفت:پیش بینی شده مانند سیمان رایگان برای ساخت مسکن محرومان، کاشی و سرامیک نیز اختصاص یابد. نوع پخت و نوع ساخت محصولات را در نظر داشته باشید. کاشی مرجان علاوه بر ایران، محصولات خود را در کشورهای متعدد آسیایی و اروپایی نیز عرضه می کند. کاشی و سرامیک در برخی فضاها علاوه بر کف بر روی دیوار نیز استفاده میشود. اما برخی از عیوب محصولات پرس مثلاً نا گونیایی به واسطه خاک گیری نامناسب میتواند در قسمتهای بعدی خصوصاً پخت، خود را نشان دهند و به صورت مشکلاتی نظیر نا گونیایی و اختلاف سایز نمایان شوند. کیفیت مواد ورودی، درصدهای اختلاط، مشخصه های محصول سنگ شکن و خصوصاً مشخصه های دوغاب پس از آسیاب نظیر دانسیته، ویسکوزیته و دانه بندی دقیقاً کنترل میشود.

به طور کلی به مواد غیر آلی و غیر معدنی که فلزی نیستند سرامیک گفته می شود که کاشی نیز نوعی سرامیک است. همچنین دقت داشته باشید غلطک رنگ را از ماده پرایمر پُر نکنید که هنگام کشیدن آن روی سطح مواد از داخل آن ریزش کند. دقت داشته باشید هنگام سنباده کشی به سطح فشار وارد نکنید چرا که ممکن است منجر به شکسته شدن کاشیها شود. مورد دیگری که هنگام خرید کاشی و سرامیک باید در نظر داشته باشید درجه کیفی و کیفیت کاشی و سرامیک است. کاشی در واقع نوعی محصول سفالی است که برای نازککاری و زیباسازی منازل به منظور پوشاندن سطوح کف و دیوارهای ساختمان استفاده میشوند. با ذکر این نکات قصد داریم این نکته را اضافه کنیم که هیچگاه از تاثیر و نقش رنگ و طرح کاشی و سرامیک برای دکوراسیون منزل غافل نشوید و آن را دست کم نگیرید زیرا یک چیدمان زیبا به صورتی که رنگها و المانها بتوانند در کنار هم هارمونی به وجود آورند؛ هر فردی که قدم به محیط شما میگذارد را شگفتزده کرده و لب به تحسین خواهد گشود.

دیدگاهتان را بنویسید