کاشی و سرامیک – بازرگانی شهیدی نماینده کاشی تبریز پما سروکوارنتا کاله کرابن کرگرس قیمت

این فروشگاه ها و یا نمایندگی های فروش کاشی و سرامیک به صورت پراکنده در سطح شهر قرار دارند اما در سه راه گوهردشت می توان مجموعه ای از فروشگاه ها را در کنار هم یافت و از آن ها محصول مورد نظر را خریداری نمود. به طور مثال موزاییک برای بخشی از پوشش دیوار و کف حمام و یا فضای بین کابینت و کانتر در آشپزخانه کاربرد دارد. بسیاری از مردم تصور میکنند کاربرد کاشی و سرامیک فقط مختص داخل ساختمان، خصوصا آشپزخانه و سرویس بهداشتی است اما امروزه تولید کاشی با هدف پوشاندن نما و کف ساختمان هم صورت میگیرد. از موزاییکهای تزیینی و بسیار زیبا برای پوشاندن دیوار نیز استفاده میشود. برای کاشی همیشه طرحهای زیبایی در نظر گرفته میشود و از تنوع بالایی برخوردار است به همین جهت از این محصول میتوان برای پوشاندن دیوارهای آشپزخانه و حمام و سرویس بهداشتی استفاده کرد. بنابر این در هنگام خرید کاشی و سرامیک برای سرویس های بهداشتی به کیفیت آن توجه کنید. شرکت کاشی فیروزه مشهد در سال 1372 با عنایت به نیاز کشور ایران ، با همیاری و مشارکت سهامداران بخش خصوصی، سرمایه گذاری و با خرید ماشین آلات و تجهیزات تولیدی از کشورهای اسپانیا و ایتالیا ، با ظرفیت تولید سالانه 75000 متر مربع کاشی کف ، رسما به بهره برداری رسید.در ادامه ، پیشرفتهای بعدی را با سرعت بیشتری طی نمودیم و ظرفیت و کیفیت تولیدات را ارتقاء دادیم.

شاید به این فکر کنید چطور ممکن است کاشی و سرامیک را طوری رنگ زد که مشخص نشود، در این مطلب به شما خواهیم گفت چه رنگی استفاده کنید و چه مراحلی را برای رنگ زدن کاشی و سرامیک طی کنید. شرکت کاشی اطلس در راستای همگانی با بازار و افزایش رضایت مشتری و کسب مزیت رقابتی اقدام به تولید محصولات رکتی فاید با ویژگیهای متمایز که دارای ارزش افزوده ای از قبیل تک سایز بودن کلیه محصولات کالیبره و گونیا بودن محصولات با مزیت حذف انحراف در چیدمان وسیع و نمایش پیوسته طرح و امکان چیدمان بدون درز و سهولت نصب در پنل و پل کارت و دیگر محصولات تبلیغاتی و فروشگاهی این محصولات با بسته بندی جدید و خاص در طرح ها و و رنگهای متنوع در جهت تمایز در فروش و انبارش قابل ارائه می باشد. چیدمان حصیری: مدل چیدمان حصیری برای راهروهای داخلی و خارجی بسیار مناسب است زیرا حالت V ایجاد شده در این چیدمان به نوعی نشان دهنده مسیر راهرو خواهد بود. کاشی و سرامیک ها با توجه به نوع ساخت و مدل هایی که تولید میشوند، قیمت های مختلفی دارند که هزینه های دیگری هم به آنها اضافه میشود. در شهر اصفهان فروشگاه های متعددی در خیابان های هشت بهشت غربی، میدان آزادی و خیابان باهنر وجود دارند که انواع مدل ها و طرح های کاشی و سرامیک را عرضه می کنند.

هنرمندان سفال گر از ایام قدیم در کنار دیگر محصولات، سرامیک را هم تولید می کردند که اکنون هم برخی از ظروف شان به عنوان سرامیک عرضه می شود. در این میان نمایندگی ها نقش بسیار برجسته ای دارند که با راه اندازی کانال ها و وب سایت ها، محصولات را تبلیغ می کنند و به فروش عمده می رسانند. انگار در یک کلبه چوبیی آشپزی میکنید با این حسن که این کاشیها مثل چوب با جذب رطوبت خراب نمیشوند. در این استان شرکت های مختلفی وجود دارند که در کار تولید و توزیع انواع مختلفی از سرامیک ها و کاشی ها هستند. بازار خرید انواع سرامیک یزد در کشور به دلیل این که شرکت های این استان اسم و رسمی دارند، رونق خوبی دارد. در حالی که اگر بخواهیم همین مواد را به طور خالص که بنام کوارتز و کراندم با سختی به ترتیب ۷ و ۹ می باشند در فرمول وارد کنیم سایش آنها تقریباً غیر ممکن و بسیار هزینه بر خواهد بود.بنابراین هزینه خریداری رس ها بسیار پایین تر از مواد دیگر است. از چه رنگی برای رنگ کردن کاشی و سرامیک استفاده کنیم؟

به مرور زمان ممکن است رنگ از روی سطح بلند شود. کاشی سرامیک تبریز با اعتقاد به این که عامل کیفیت، از مهمترین علل موفقیت در کسب جایگاه خاص در بازارهای مصرفی باشد، همیشه سعی کرده در جهت رسیدن به این هدف مهم، با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا و با کیفیت ترین مصالح و کارکنان و کارمندان و مدیران با تجربه، بهترین محصول کاشی و سرامیک ایران را تولید و در اختیار مصرفکنندگان قرار دهد. شرکت کاشی و سرامیک آرین سرام با رویکرد کیفیت محوری همواره سعی داشته است تا علاوه بر رعایت استانداردهای ملی، گامی بلندتر برداشته و در جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان رعایت استانداردهای کارخانه ای فراتر از استاندارد ملی را سرلوحه کار خود قرار دهد. در حال حاضر کاشی و سرامیک این کارخانه در سایز 50×25 ، 60×25، 60×30 تولید شده و وارد بازار می شود و در سال جدید نیز پروژه تولید کاشی و سرامیک با سایز 75×30 و با فرمول بدنه سفید کلید خواهد خورد. کارخانه کاشی و سرامیک پرسپولیس، از سال 1386 در یزد به بهره برداری رسید و با ظرفیت تولید 12 میلیون متر مربع کاشی در سال، به عنوان بزرگ ترین تولید کننده کاشی و سرامیک این استان شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید