کاشی و سرامیک – خرید و لیست قیمت کاشی و سرامیک

در صورت لزوم، مقداری جوش شیرین روی کف بپاشید. سپس پودر جوش شیرین را روی سطح بریزید و با اسفنجی مرطوب بمالید. برای شست و شوی کاشی و سرامیک کف و بدنه سرویس بهداشتی یک لیوان سرکه را در 4 لیوان آب داغ بریزید، دستمال را به آن آغشته کنید و تمام کف را دستمال بکشید و با استفاده از برس های زبر با پرز های نازک تمام آلودگی ها از سطح سرامیک و درزهای آن را بزدایید. 2. استفاده از لعاب ترانسپرنت در این بدنه امکان چاپ زیر لعابی را فراهم می کند. برای این کار هیچ وقت از مواد سفید کننده یا دیگر موادی که مخصوص این کار نیستند، استفاده نکنید چون لعاب روی شیرها از بین می رود و دیگر مانند گذشته براق نخواهد شد. اگر می خواهید از خمیردندان برای شست و شوی شیرآلات استفاده کنید، کمی خمیردندان را با استفاده از یک دستمال روی شیرآلات بمالید و آنقدر بسابید تا براق شوند و بعد از مدتی می توانید آنها را بشویید. یکی از قسمت های مهمی است که حتما باید تمیز و براق باشد، شیرآلات موجود در حمام و دستــــشویی است. سنگ توالت ایرانی و یا فرنگی هر دو مدل از یک جنس بوده و شیوه تمیز کرن آن ها نیز تقریبا با هم مشابه است.

حالا نوبت به نظافت و شستن سنگ توالت رسیده است. برای تمیز کردن توالت کمی بوراکس در کاسه توالت بریزید و بگذارید شب تا صبح بماند. بگذارید شب تا صبح بماند و بعد آن را با آب بشویید. قبل از تمیز نمودن سرویس بهداشتی یا حمام فن را روشن کنید یا پنجره ی حمام را باز بگذارید و سپس به نظافت با مواد شوینده مشغول شوید. اگر شیرآلات سرویس بیش از حد معمول کثیف باشند، بهتر است برای نظافت بیشتر اجزای آن را جدا کرده و با دقت بیشتری آن ها را تمیز کرد. طرح های ترکیبی از سرامیک های گلدار و ساده در کنار هم و یا طرح های شطرنجی سفید با رنگ های مختلف دیگر می تواند فضای آشپزخانه شما را به جای زیباتری تبدیل کند و استفاده از ترکیب رنگ سفید و مشکی با شکل های مختلف هندسی فضای آشپزخانه شما را تبدیل به یک آشپزخانه مدرن و زیبا خواهد کرد .

این کار نه تنها سبب تمیز شدن شیرآلات می شود، بلکه بوی خوبی نیز داخل فضای سرویس بهداشتی می پیچد. اگر می خواهید از سرکه برای شست و شوی شیرآلات استفاده کنید، پس از خیس کردن شیر دستمال پارچه ای را به سرکه آغشته نمایید و آن را بر روی تمامی بخش های شیرآلات قرار داده و پس یک ساعت آن را با اسفنج نمدار تمیز کنید. برای تمیز کردن وان خود مقداری سرکه روی اسفنج بریزید و با آن محل مورد نظر را مالش دهید. تمیز کردن وان جزو موارد دشوار در خانه است. تمدنهای گذشته مصالح اولیه ساخت کاشی را از کف رودخانهها استخراج میکردند و در بلوکهای فرم داده شدهای قرار میدادند تا در زیر آفتاب خشک شوند. مواد اولیه فرستاده شده به سیلو ها، روزانه، همراه آب، روانساز ها و سایر مواد افزودنی که در مخازن ذخیره می شوند. برای نظافت کاشی ها می توان از تمیزکننده های مخصوص سطوح سرامیکی و پودرهای جرمگیر یا مواد طبیعی استفاده نمود. شوینده های مختلفی در بازار وجود دارند اما شما باید شوینده ای را انتخاب نمایید که علاوه بر رفع کثیفی، لکه های باقی مانده بر روی آن را از بین برده و آسیبی به وسایلتان وارد نکند.ما در این بخش بیشتر به سراغ استفاده از پاک کننده های طبیعی می رویم تا علاوه بر محافظت از دستگاه تنفسی نتیجه ی بهتری به دست آوریم پس اگر نسبت مواد شیمیایی حساسیت دارید، از شوینده های غیر شیمیایی استفاده نمایید.

می توانید از مواد شیمیایی دیگر برای نظافت توالت استفاده کنید اما بهتر است از مواد طبیعی برای این قسمت استفاده نکنید زیرا استفاده از موادی خانگی مانند ترکیبات جوش شیرین و جوهر نمک ممکن است باعث از بین رفتن سرامیک توالت شده و زحمت شما را دو چندان کند. برخلاف دیگر بازارهای تهران که در مناطق جنوب شهر واقع شده اند، این مرکز بورس در منطقه ونک قرار گرفته و طرح و نقش کاشی هایی که در این بازار عرضه می شوند بسیار متنوع و چشم نواز می باشند. مواد پس از میکس شدن و فرموله شدن با فشار اسکرو وارد کوره و شارژ می شود ، داخل کوره به شکل مستطیل می باشد که داخل آن مقاومت حرارتی بسیار بالا است و توسط تعدادی مشعل که در دو طرف وجود دارد مواد کم کم ذوب و از طرف دیگر خارج می گردد و در هنگام خروج مواد مذاب وارد آب سرد شده و توسط نوار ویبره از حوضچه خارج و داخل کیسه ها ریخته می شود. جهان در حال پیشرفت است و با سرعت باورنکردنی قله های افتخار و تکنولوژی توسط کارخانجات معتبر و پیشرو ، فتح می شود ، هم اکنون در برهه ای از زمان بسر می بریم که کوچکترین غفلت و بی توجهی ، ما را از مسیر پیشرفت و رشد باز می دارد ، لذا وظیفه خود دانستیم که با تمام قوا ، با غیرت و غرور ایرانی و با تلاش همه جانبه ، ما نیز تلاش نماییم تا سهمی هر چند کوچک در پیشرفت و توسعه صنعت کاشی سرامیک را در ایران داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید